Audi A3 viti 2006, Gri, 132800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 2012, 2.0 Benzin; Kambio Automat; Pranon Impiant Gazi; Gjendje shkelqyer motorike Dhe Xherike; Sherbime Te Sapo Kryera Vaj Motori & Kambio; Full Opsio. Fier
Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike; ; Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 + /- ET; ; Dokumente Deri Ne tetor 2021 Fier
Xhama Te Zinj Te Certifikuar; ; Ndezje Me Buton Start & Stop; ; Baxho; ; Sedilje Me Memorje Para & Mrapa + Ngroheje Para & Mbrapa; ; Super Gjendje Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drit. Fier
4 700€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113787
Modeli: A3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 132800 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Ne gjendje shume te mire goma te reja vaj i nderruar xhama te zinj me certifikat navigator me letra te paguara per 1 vit.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.