Audi A3 viti 2000, E zezë, 1.9L, 252500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drit. Fier
Audi A3; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 TDI Naf; 219 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Abs/Esp/Airb; Klimatron; Radio CD Audi conce; Xhama elektr.. Fier
Audi A3 SportBack 1.9 T; Cel do dit ora 10: 00-20: 00. Jo ndrrim; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 1.9 Naf; 140 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Klimatronik 2 zo; Sedilje me ngroh; Disq. Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
2 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 dhjetor 2019, numri: 111461
Modeli: A3 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 252500 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet audi A3, viti 2000, nafte 1.9 t ) ne gjendje te mir me te gjitha sherbimet t bera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.