Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Fier

Shitet audi a4 cabriolet 2.5 tdi 164 hp i vitit 2004 makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi shitet per arsye emgrim. Fier
7 500€
I diskutueshëm
Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagu. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga ana jua. Fier
1€
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Nentor 2008; Kamio automatike; 2 celsa; Ne gjendje perfekte; Gati per targa Fier
7 700€
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kamio automatike; Fenera dhe stopa me led; Navigator; Aux; Sedilje me ngrohje; Sensor parkimi para e mbrapa; Pilot automat; 3 celsa. Fier
1€
Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagua. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga an. Fier
1€
Audi A4 PREMIUM Benzin 2.0 viti 2010 ne gjendje te shkelqye. (Ideal per impjant gazi) e sapo ardhur dhe targuar, taksat per 1 vi. Makina eshte shume e mbajtur dhe e paster brenda dhe jasht, T. Fier
9 500€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
5 500€
Shitet Audi A4 S-Line Viti 2008; KM 200'000-250'000; Motorr 2000 naft; Te gjitha sherbimet e kryera, rrip faze te r; Portobagazh, ngjyra gri, sedilje lekure, tapiceri e zez; Kamio automatike 7. Fier
E shitur
Shitet Audi A4 viti 2004 nafte 1.9 makina eshte super ne gjendje si gjenerike dhe mekanike letrat e sapo bera vaj filtra te sapo ndruara mund ta kontrolloni mkinen ku te deshiron; Per cdo info j. Fier
E shitur
Audi a4 avant 2.0 nafte viti fund 2005, klima bizonale, kamio manuale me 6 marsha, goma te reja, pasqyra me palosje, frigorifer per pije, dritat kseno bikseno, sistem alarmi e. makina esht n. Fier
E shitur
Audi A4 2.0 Tfsi (Mundesi Impiant Gazi ); Viti 2008; Start& Stop; Kamio Automat; Sallon Lekure; Model USA; TAVAN PANORAMIC; Fenera me Led; Ne gjendje Shume te mire; Konataktoni ne nr e cel. Fier
E shitur
Audi A4 2.0 Tfsi (Mundesi Impiant Gazi ); Viti 2008; Start& Stop; Kamio Automat; Sallon Lekure; Model USA; TAVAN PANORAMIC; Fenera me Led; Ne gjendje Shume te mire; Konataktoni ne nr e cel. Fier
E shitur
Audi A4 1.9 TDI me 6 marsha i 2004 disqe 17 sline gomat 100% sherbimet sapo jan ber vai filtra dhe sherbimet mekanike dekumentat te paguara der korrik 2020 Fier
E shitur
Audi A4 1.9 TDI me 6 marsha i 2004 disqe 17 sline gomat 100% sherbimet sapo jan ber vai filtra dhe sherbimet mekanike dekumentat te paguara der korrik 2020 Fier
E shitur
Shitet audi a4 i 2009 me benzine i sapo ardhur me dogane te pagu. Makina ka 130mije km origjinale dhe ska nevoj per asnje sherb. Esht i pershtatshem per impiant ga. Ka opsione si, baxha xham. Fier
E shitur
Shiten pjese kembimi per Audi A4 2006 2.0TDI; Makina ndodhet ne Itali, pjeset mund tjua sjellim sipas porosi. Cmime te leverdissh. Fier
E shitur
Shitet Audi A4 2.0TFSI Quattro benzin i 2009; Makina eshte e sapoardhur me dogane te pagu. Ka opsione si baxha xhami, sedilje lekure me ngrohje, navi te madh, drita xenon, mbyllje qendrore m. Fier
E shitur
Audi A4 naft 1.9 me nje te kuqe makina esht ne gjendje te mir ose ndrohet me makin me te madhe toyota rav4 + dhe lek Fier
E shitur
-Audi A4 2.0TDi; -I sapoardhur nga Italia; -Pa dogane; -Viti 2009; -Kamio manuale; -Xhama te zinje orgjinal; -Sensor parkimi para mbarapa; -Pasqyra me palosje; -Goma te reja; -Super gjendje; -. Fier
E shitur
Audi A4 2007 2.0 nafte, kater goma te reja makines jan bere te gjitha sherbimet nuk i mungon asgje; cmimi 3800 euro Fier
E shitur