Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Fier

Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drit. Fier
17 900€
Audi A3; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 TDI Naf; 219 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Abs/Esp/Airb; Klimatron; Radio CD Audi conce; Xhama elektr.. Fier
4 700€
Audi A3 SportBack 1.9 T; Cel do dit ora 10: 00-20: 00. Jo ndrrim; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 1.9 Naf; 140 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Klimatronik 2 zo; Sedilje me ngroh; Disq. Fier
5 300€
Shitet audi A3, viti 2000, nafte 1.9 t ) ne gjendje te mir me te gjitha sherbimet t bera Fier
2 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
1 600€
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
20 900€
I diskutueshëm
Shitet audi a4 cabriolet 2.5 tdi 164 hp i vitit 2004 makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi shitet per arsye emgrim. Fier
7 500€
I diskutueshëm
Super okazion blu e erret quatro Fier
1 500€
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drita L; Drit. Fier
19 900€
Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagu. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga ana jua. Fier
1€
Audi A3 sportback 2.0 NAFTE kamio Manuale Viti 2005 full Klimatronic B-zona Abs Esp Airbags Xhama elektrik Pasqyra me palosje elektrike Radio cd origjinal Bagazhier 6 Cd Sensor parkimi Disqe 17. Fier
4 500€
Sapo Ardhur Audi a7 3.0 benzin pa taks luksi Me dogan te paguar, 118 kilometra kamera 360 grad, Viti 2013, baxha panoramike, sallon bezhe eco start/stop, keyless go, xhamat ultraviolet protection. Fier
24 000€
I diskutueshëm
Audi A6 Quattro 2xS-line 3.000 diesel automatic full option 2014; Numri celularit: 0697480501; Vendodhja: Fier; Makina e sapo Ardhur nga gjermania me dogane te paguar, full option 2014 xhama t. Fier
29 500€
Audi S4 3.0t benzin i vitit 2010 me 150.000km orgjinale, kamio automatike, sallon te zi me te kuq, baxha xhami, dritat full led, sensor parkimi e. super makin e shpejt dhe e sigurt ne rrug. Fier
16 500€
Shitet Audi A3 2, 0 TDI Ambiente Klimatronik 6-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike ESP ASR ABS disqe alumin me goma te reja liber sherbimi dhe kontroll teknik TV ne Gjermani K. Fier
3 600€
Audi Q5 QUATTRO 2000mish naft super full makina panorama marsha timon F1 klima kamera parkimi + sensor nga fabrika dritat kseno bikseno + full LED fenerat me pika sallon bezh brenda super i paste. Fier
13 900€
I diskutueshëm
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Nentor 2008; Kamio automatike; 2 celsa; Ne gjendje perfekte; Gati per targa Fier
7 700€
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kamio automatike; Fenera dhe stopa me led; Navigator; Aux; Sedilje me ngrohje; Sensor parkimi para e mbrapa; Pilot automat; 3 celsa. Fier
1€
Audi A3 2.0TDi; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2009; S Line; Kamio automatike; Marsha ne timon F1; 2 Celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
7 900€
SHITET AUDI A6 3.0 Quattro- Diesel (245p) Panorama- Viti 2012- Automatik 7M!; Full Full Full Opsion!; I sapo ardhur nga Gjermania me dogan te pagu. Me liber servisi dhe te gjitha sherbimet e ber. Fier
18 700€

Shitja e Audi në qytete të tjera