Njoftimet Premium

Fiat Ulysse ne shitje në Shqipëri

Shitet fiati benzin + gaz dokumente deri janar 2020 Ka nevoje per shebim. Cmimi idiskutueshem Tiranë
800€
Shitet fiati benzin + gaz dokumente deri mesi i janarit 2020 Ka nevoje per shebime esteti. Freksionin e rregullu. Cmimi i diskutuesh. Mund te nderrohet dhe me makine tjeter ne vlere 899 euro Tiranë
E shitur
Fiat Ulysse; Viti 2004; Kambio Manuale; Motorr 2.2 Nafte; 6 + 1 Vende; Xhama te zinj + perde origjinale; Pasqyra me palosje; Sensore parkimi mrapa; Tempomat (pilot automatik) + Komanda ne timon. Durrës
E shitur
shitet fiat ulysse 1.9 diesel; 6 + 1 letra te paguara per 1 vit; ; ; Tiranë
E shitur
Okazion Fiat Ulysse 2.0 naft viti i prodhimit 2003. Manua. 6 + 1 ven. Letrat deri me 28 dhjetor 2018. Me A. E. ARBAG 4. Ne gjendje te mir. shitet per arsye mosperdori. E gatshme per cd. Durrës
E shitur
ne gjendje shum te mi. 7 + 1 vende, me letra te ber Kavajë
E shitur
Shitet fiat ulysse kamjo manual 5 + 1 marsha motor 2.2 4 + 1 vende ka dhe 2 sediljet mbrapa e pershtashme per famil. esht ne gjendje super e targuar per her te par 24 10 2017.makina esht. Vlorë
E shitur
Fugon familjar 7 vendesh me kulidim karta targa te prera deri ne dhjetor super gjendje ta kontrolloni me mekanikun juaj Korçë
E shitur
Shitet Fiat Ulysse 2.2 naft 2005 6 + 1, Ne gjendje prefekte, serviset e bera ne koh, me liber servisi, i ardhur nga zvicra, sapo targuar, letrat deri ne mars 2019, goma te reja, lekur bezh. Vlorë
E shitur
Okazion Fiat Ulysse 2.0 nafte, viti i prodhimit 2003. Manua. 6 + 1 ven. Letrat deri me 28 dhjetor 2018. Me A. E. ARBAG 4. Ne gjendje te mir. shitet per arsye mosperdori. E gatshme pe. Bulqizë
E shitur
Fiat Ulisse 200 nafte tdi viti 200 letrat te paguara per nje v. Kualidimin e bere vajra filtra te ndrua. cdo lloje prove nga mekaniku juaj shume ekonomike disponoj 2 cop njere disponon ganci. Korçë
E shitur
Shitet Fiat Ulysse 6 + 1. cmimi i diskutuesh. Makina ndodhet ne Mjed - vau dej Shkodër
E shitur
Fiat Ulisse motor Citroen 2000 nafte tdi ne gjendje shume te mire 7 + 1 klima vajra filtra kualidim siguracion kartat e sapo prera deri ne dhjetor 2018 ta provoni te mekaniku juaj 223 mije. gr. Korçë
E shitur
shes fiat ulysse 1.9 nafte e vitit 2007 esht e ardhur nga zvicera esht ne gjendje shum te mir esht e gatshme per qdo lloj prove sendiljet i ka me ngrohje makina osht 6 + 1 vende makina osht. Tiranë
E shitur
Shes fiat ulisse 6 + 1 gjendje shum te mire; Makina shum komo. Nderoj me makin me te vogel golf 5 ose benz c 220model 203 Tiranë
E shitur

Fiat Ulysse

Prodhimi i minivanit Ulysse filloi në Francë në vitin 1994 bashkërisht nga kompanitë Fiat dhe PSA. Analogët e këtij minivani në tregun europian ishin: Citroen Evasion, Lancia Zeta dhe Peugeot 806. Fiat Ulysse i gjeneratës së parë ishte i pajisur me motorë benzinë: 1.8 litra (99 kuaj fuqi), 2.0 litra (121 kuaj fuqi) dhe 2.0 litra Turbo (147 kuaj fuqi). Gama e motorëve me naftë përbëhej nga dy variante: 1.9 litra (90 kuaj fuqi) dhe 2.1 litra (109 kuaj fuqi). Pas një modernizimi të vogël në vitin 2000, të gjithë motorët me benzinë ​​u zëvendësuan me një motor të ri 2.0 litra me kapacitet 132 kuaj fuqi, dhe naftë me 2.0 litra JTD me kapacitet 109 kuaj fuqi. Makina iu ofrua blerësve me kambio mekanike ose automatike. Gjenerata e dytë Fiat Ulysse u shfaq në vitin 2002. I vetmi motor me benzinë ​​që ofrohet për këtë makinë është 2.0 litra me kapacitet 132 kuaj fuqi. Gjithashtu, blerësit mund të blejnë një makinë me një nga dy opsionet e motorëve me naftë: 2.0 litra me kapacitet 109 kuaj fuqi ose 2.2 litra me kapacitet 170 kuaj fuqi.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Ulysse
Pamje anësore Fiat Ulysse
Pamja e pasme e Fiat Ulysse

Shitja e Fiat në qytete të tjera