Njoftimet Premium

Fiat Stilo ne shitje në Shqipëri

Shitet; ; Marka, Modeli: Fiat Stilo; ; Viti: 2004; ; Kambjo: Manual; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Te huaja; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Motor 1.6 Benzine, Senso. Tiranë
2 400€
Makina eshte me dogane te paguar dhe me impiant gazi BRC te montuar ne Ita. Gjendja shume e mi. Faleminderit Tiranë
3 200€
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale; Makina Posedon Letrat E Sapo Paguara Klima Dixhitale Tronike Kasetofon Me Disk + Radio Sendilje Kamosh Mbajtese Dore Hapje Mbyllje M. Tiranë
E shitur
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale Pogradec
E shitur
OKAZION!!!!!; Shitet/Nderrohet; FIAT STILO; 1.9 Nafte Ekonomike; Viti 2002; Letrat e sapo prera; Gjendie shum te mir Xhenerike motorrike; Cel: 0699777539; Watsapp: 0699777539; 1500 Euro Durrës
E shitur
Shitet fiat Stilo; Viti 2002; Letrat e sapo prera; Cel/wattsap: 0699777539; 1500 Euro Durrës
E shitur
Fiat stilo 1.9 nafte; Ne gjendje shum te mir; Me letra deri ne korrik 2020 Lezhë
E shitur
Fiat stilo 1.9 nafte; Ne gjendje shum te mir; Me letra deri ne korrik 2020 Lezhë
E shitur
Shitet makina Fiat Stilo Viti 2002; Motor 1.6 16V benzin + gaz; Dokumenta deri ne 08/20; Ne gjendje te shkelqyer si nga ana xhenerike ashtu dhe mekanik; E gatshme per cdo lloj prove nga an. Tiranë
E shitur
Shitet ne gjendje super, dekumenta te sapo bera Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbimet e bera ne ko. Motorr 1.6 16v, me impjant gazi (i shenuar ne leje qarkullim. 223.000. Dokumenta te rregullta per nje v; Ju lute. Tiranë
E shitur
per sqarime te tjera na telefononi Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbimet e bera ne ko. Motorr 1.6 16v, me impjant gazi (i shenuar ne leje qarkullim. 223.000. Dokumenta te rregullta per nje v; Ju lute. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbimet e bera ne ko. Motorr 1.6 16v me impjant gazi (i shenuar ne leje qarkullim. Dokumenta per nje v. Ju lutem telefonata serio. Shitet pe. Tiranë
E shitur
Fiat stilio me t gjitha sherbimet e bera forca motorrike 1.6 benzin gaz ne gjendje te shkelqyer fare per me teper mund te kontaktoni ne nr e tel 0676419170 cmimi i padiskutueshem eshte perdorur vt. Lushnjë
E shitur

Fiat Stilo

Prezantimi i hatchback-ut Stilo u zhvillua në vitin 2001 në Motor Show në Gjenevë. Në të njëjtin vit, shitjet e këtij modeli filluan në Evropë dhe në vitin 2002 Stilo zuri vendin e 3-të në nominimin e Makinës Evropiane të Vitit. Në fillim, kjo makinë iu ofrua blerësve në karrocerinë hatchback me tre ose pesë dyer dhe në vitin 2003 u prezantua versioni me karrocerinë e universal-it, i cili u quajt Stilo MultiWagon. Vlen të përmendet se piloti i famshëm gjerman i makinave të garave Michael Schumacher mori pjesë në fushatën reklamuese të Fiat Stilo. Karakteristika kryesore e kësaj makine ishte prania e funksioneve teknike ultramoderne për atë kohë. Edhe në konfigurimin bazë, Stilo ishte i pajisur me timon elektrik Dual Drive, sistem EBD, sistem MSR, sistem automatik identifikimi Easy-Go dhe pajisje të tjera elektronike shërbimi që prodhuesit e tjerë nuk i bënin në makinat e kësaj kategorie.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Stilo
Pamje anësore Fiat Stilo
Pamja e pasme e Fiat Stilo

Shitja e Fiat në qytete të tjera