Njoftimet Premium

Fiat Seicento ne shitje në Shqipëri

Fiat 600 1100 i Cat (EURO ); Benzin - Furnizimi me energji metani (Natural Power; ; Regjistrimi i vitit 2004; ; Km 134, 000 (Origjinale dhe Gjithmon me Servis; ; Shume ekonomike ne konsum dh. Vlorë
1 350€
I diskutueshëm
Fiat Seitento viti 2002, me motor 1.1 benzin ekonomi. Me bateri te re brenda garanc. Me sistem alarmi me dy pult. ne gjendje te mi. Me letra te rregullta deri ne korrik 2020. 1200euro Berat
E shitur
Fiat seicento 1.1 benzin me letra te regullta makina ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike makina ka nevoj per pak estetike 800 Tiranë
E shitur
Gjendje shum mir me te gjitha SHERBIMEt letra te sa po prera Vlorë
E shitur
ShITET FIAT seicento 1.2 benzin viti pr 2004 manuale me targa shqiptare e mbajtur vetem nga femer ngjendje xhenerike motorrike shum te mir sherbimet e nevojshme te bera makina 1 vit ka qe k. Tiranë
E shitur
; Fiat Seicento 1.1 Benzin gaz, Viti Prodhimit 1999, letra te gjitha te paguara, xhama elektrike, ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. Cmimi1300 Euro I Diskutueshem Elbasan
E shitur
MAKINA ESHTE SHUM EKONOMIKE SHITET PER ARSYE MAKIN E DYTE ME LETRA TE PAGUARA Durrës
E shitur
benzin gaz ne leje me letra Durrës
E shitur
Makine ideale per ne qytet sidomos per fem; 118574 km origjinale motor 1.1 benzine super ekonom. Makina e perdorur vetem nga une dhe e blere e re me 0; Dokument te paguara Vlorë
E shitur
Shitet Fiat seicento 1.1 benzine viti 2007 makina eshte ne gjendje te rregullt me dokumenta te paguar deri ne 29-12-2018. Cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
fiat seicento 1.1 benzin/gaz super ekonomike 55 mije kilometra origjinale te gjitha sherbet e bera e gatshme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
Shitet fiat 600 benzin + g. Makina eshte super ekonomi. Ka nevoj per disa sherbi. Cmimi i diskutueshe Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire, dokumentat bashke me siguracion te sapo prera tetor 2018, me kondicioner, amortizatore te ri. Cmimi i diskutueshem Peqin
E shitur
Shitet fiat seicento 1.1 benzi. Ne gjendje perfekte cdo sherbim i ber para 1 muaji letrat t paguara per nje vit Durrës
E shitur
OTORRI akull shume i vogel ne gjendje te mire xhenerike dhe motorristem me letra te rregullta me targa te rreja, viti 3 qe eshte ne shqipri ne 2012 ka ardhe nga italia shume pake e perdorur me 3. Durrës
E shitur

Fiat Seicento

Hatchback-u i qytetit Fiat Seicento u prezantua në vitin 1998 si një zëvendësim për modelin Cinquecento. Prodhimi u organizua në Poloni në uzinën e kompanisë italiane Fiat. Hatchback-u kompakt me një gjatësi prej vetëm 3.34 metrash ishte teknikisht shumë i ngjashëm me Cinquecento dhe gjithashtu u prodhua vetëm në një version të karrocerisë me tre dyer. Fiat Seicento ishte i pajisur me motorë benzine: 0.9 litra me kapacitet 39 kuaj fuqi dhe 1.1 litra seri FIRE me kapacitet 54 kuaj fuqi. Blerësit mund të zgjidhnin kambion manuale me pesë shpejtësi ose robotike Citymatic. Një version elektrik i Fiat Seicento Eletta, i pajisur me një motor elektrik 30 kilovat, u prodhua në sasi të vogël. Bateria ishte e mjaftueshme për të mbuluar një distancë prej 90 km. Në vitin 2000, u krye një rinovim i vogël i modelit dhe në vitin 2005 u krye një rimodelim i madh. Atëherë, Fiat Seicento në disa tregje u riemërtua në Fiat 600. Prodhimi i këtij hatchback-u përfundoi në vitin 2010, u bënë gjithsej 1,330,000 kopje të makinave të tilla.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Seicento
Pamje anësore Fiat Seicento
Pamja e pasme e Fiat Seicento

Shitja e Fiat në qytete të tjera