Njoftimet Premium

Fiat Sedici ne shitje në Shqipëri

E SAPOARDHUR NGA GERMANY, ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN, GANXH TERHEQJE, GJENDJE PERFEKTE, GATI PER TARGA Tiranë
4 400€
FIAT 16 SEDICI 1.9 Nafte 4x4; Viti 2008; Kambio Manuale; 176.169 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
4 000€
I diskutueshëm
Shitet Fiat Sedici prodhim i vitit 2008. Sistemi i marsheve automatik, karburanti benzi. Me dogane dhe taksa te pagua. ABS, AirBag, AC, lexues Mp3, A. Motorr 1.6, 79 CW, xhama dhe pasqyr. Tiranë
E shitur
Fiat Seidici 4X4-1.9 MJT, viti 2007,; km 135000 me liber servisi, makin perfek. ardhur me. 28.01.2018 nga Siena Ita. cmimi 5300 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur
shitet fiat sedici 1.9 nafte 4x4 viti 2008 cmimi 5000 i diskutushem Fier
E shitur
I sapo ardhur me dogan viti 2009 manual ne gjendje shum te mir 13600 km Tiranë
E shitur
1.9 naft motorri multi xhet e ardhur nga italia a pa perdorur ne shqipri te gjitha sherbimet e bera atje gati per cdo lloj prove xhama te zi orgjinal Elbasan
E shitur

Fiat Sedici

Crossover kompakt Fiat Sedici, i cili filloi prodhimin në një uzinë në Hungari në vitin 2005, është një kopje e Suzuki SX4, por me një dizajn paksa të ndryshuar. Fillimisht, kjo makinë iu ofrua klientëve vetëm me katër rrota aktive, dhe që nga viti 2008 filloi shitja e versioneve me rrota aktive të përparme. Sedici ishte pajisur me një motor benzine Suzuki me vëllim 1.6 litra me kapacitet 107 kuaj fuqi dhe një motor turbodiesel Fiat me vëllim 1.9 litra me kapacitet 120 kuaj fuqi. Në vitin 2009, Fiat Sedici u ristilizua, si rezultat i të cilit u ndryshua pjesa e jashtme dhe e brendshme, kapaciteti i motorit të benzinës u rrit në 120 kuaj fuqi dhe motori i vjetër me naftë u zëvendësua me një të ri 2.0 litra me kapacitet 135 kuaj fuqi. Në vitin 2014, prodhimi i këtij modeli u ndërpre.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Sedici
Pamje anësore Fiat Sedici
Pamja e pasme e Fiat Sedici

Shitja e Fiat në qytete të tjera