Njoftimet Premium

Fiat Scudo ne shitje në Shqipëri

SHITET FIAT SCUDO 1.6 DIEZEL I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KONDICIONER; PER ME SHUM INFO NR 0698622144 Fier
E shitur
Shitet Fiat Scudo 2010 Furgon i ardhur nga Belgjika me kilometra origjinal dhe me te gjitha sherbimet e kryera at. motorr 1.6 diesel ne gjendje sup. Shume i pershtatshem per kompan. Fier
E shitur
Shitet furgon Fiat Scudo i vitit 2010 me dogane te paguar; Ne gjendje pune shume te mire; I ardhur nga Belgjika me kilometra origjinal dhe te gjitha sherbimet te bera atj; Fuqia motorrike 1.6. Fier
E shitur
Ne super gjendje shum ekonomike letrat per nje vit Fier
E shitur
Ne super gjendje shum ekonomike letrat per nje vit Fier
E shitur
Furgon: Fiat scudo; - Viti 2009,; - Cmimi: 5000; - Motorri 2.0 Nafte,; - 199951 km; - Kambio manuale; - Me 7 marshe, abs, airbag, radio cd; - Me targa Shqipeta. Letra te paguar deri ne Jana. Durrës
E shitur
Fiat scudo frigorifer 4100 me dogane te paguar ne gjendje super Kavajë
E shitur
Fiat scudo e pershtatshme per makine pune, viti 2000 kamio manuale motorr nafte 2 + 1 vende, e sapoardhur nga italia me dogane te pagua; Cmimi 2400 eur Durrës
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi Sarandë
E shitur
fiat scudo nafte 1.9; manuale; 5 vendesh ne letra; e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mi. 230000 km prigjinale; dogana nuk eshte paguar; 1700 Durrës
E shitur
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire viti 2009 gomma te reja radio cd origjinale Fiat 6 vendesse 134 mije km origjinale eshte blere me 0 km ne itali i vetmi pronare shitet per arsye mos perdorimi s. Durrës
E shitur
shitet fiat scudo 1.9 nafte per pjes cmimi 500 euro te interesuarit mund te kontaktojne ne kete NR 0694795513 Pogradec
E shitur
Shitet Fiat Scudo 1.9 mjt me dogan t paguar Vlorë
E shitur
I perdorur vetem nga 1 pronar Durrës
E shitur

Fiat Scudo

Gjenerata e parë e automjetit komercial të njohur Fiat Scudo u prodhua në Francë nga viti 1996 deri në 2006. Kjo makinë ishte e pajisur me motorë benzine 1.6 litra me kapacitet 125 kuaj fuqi dhe 2.0 litra me kapacitet 190 kuaj fuqi, si dhe motorë nafte 1.9 litra dhe 2.0 litra me kapacitet nga 120 deri në 270 kuaj fuqi. Gjenerata e dytë e Fiat Scudo për mallra e pasagjerë u prezantua për publikun e gjerë në vitin 2007. Risia ka marrë karakteristika të mira teknike, interjer me cilësi të lartë dhe dizajn interesant. Pronarët e kësaj makine theksojnë veçanërisht funksionalitetin e madh dhe prakticitetin e saj. Scudo i gjeneratës së dytë ka vetëm një motor benzine 2.0 litra me kapacitet 180 kuaj fuqi dhe dy variante motori me naftë: 1.6 litra dhe 2.0 litra me kapacitet nga 180 në 340 kuaj fuqi.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Scudo
Pamje anësore Fiat Scudo
Pamja e pasme e Fiat Scudo

Shitja e Fiat në qytete të tjera