Njoftimet Premium

Fiat Panda ne shitje në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 11/2005, tavan panoramik + baxha xhami, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xham. Tiranë
3 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 11/2005, tavan panoramik + baxha xhami, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xham. Tiranë
3 200€
Fiat panda 1.3cc benzin automat 2005 me 90000 km originale me nje pronar sapo ardhur me dogana te paguar ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prov. Tiranë
3 999€
Fiat panda viti 2008 me dogan te paguar nafte 1.3 gjendje perfekte Me kondicioner Durrës
2 800€
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
E shitur
Makina sht n gjendje shum t mir. Fier
E shitur
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
E shitur
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
E shitur
Sapo ardhur nga Zvicr; Manual; Viti 2010; Me Navi, USB, AUX-IN; Ne gjendje te shkelqyer super i paster 154 mij k Tiranë
E shitur
Fiat panda 1.2 benxin; viti 2007; me 130000 Kilometra; Kondicioner perfekt 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Durrës
E shitur
Fiat Panda 1.2 Benzine-Gaz; Makine ne gjendje te mirre motorrik; Motorr shum ekonomi; Impjanti autogaz-italia; Sherbime te sapo ber; Taksa te paguara deri ne korrik 2020; Kondicion. Xhama elektri. Tiranë
E shitur
Dua te blej fiat panda 4x4 pa letra deri ne 500 Tepelenë
E shitur
Makina eshte ne super gjendje nuk esht 4x4 Tiranë
E shitur
Shitet fiat panda te gjitha sherbimet e bera teper ekonomike 3500 lek per 100 km shitet per arsye mos perdorimi e ardhur nga zvisra Lushnjë
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 12/2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik etj; Kam edhe 90 makina t. Tiranë
E shitur

Fiat Panda

Fiat Panda u prezantua zyrtarisht për publikun në vitin 1980. Qëllimi kryesor i inxhinierëve dhe stilistëve italianë ishte të krijonin makinën më të thjeshtë dhe më të lirë. Rezultati ishte shumë i mirë, Panda u bë shumë e njohur dhe në fund të vitit 1985 tashmë ishin prodhuar rreth 1,400,000 kopje të këtij modeli. Në vitin 1986, u krye një modernizim, si rezultat i të cilit Panda mori motorë më të fuqishëm dhe ekonomikë. Deri në gusht të vitit 1988, ishin prodhuar tashmë 2 milion nga këto makina. Në vitin 2003 u prezantua gjenerata e dytë Fiat Panda dhe në vitin 2004 kjo makinë u njoh si makina më e mirë në Evropë. Gjenerata e tretë e Panda u zbulua në Motor Show në Frankfurt në shtator të vitit 2011. Makina me pesë dyer me një gjatësi prej vetëm 3,7 metra u ofrohet klientëve jo vetëm me rrota aktive të përparme, por edhe me katër rrota aktive (asnjë nga konkurrentët nuk bën makina qyteti kompakte me katër rrota aktive). Ekziston gjithashtu një cross-version i Fiat Panda me distancë të rritur nga toka.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Panda
Pamje anësore Fiat Panda
Pamja e pasme e Fiat Panda

Shitja e Fiat në qytete të tjera