Njoftimet Premium

Fiat Palio ne shitje në Shqipëri

Shitet Fiat Palio 1.7 nafte portobagazh ne gjendje te shkelqy. Makina shume e paster, me kondicioner, hapje mbyllje xhamash elektri. Makina e perdorur vetem ne qyetet, kilometrat origjinal. Tiranë
1 200€
I diskutueshëm
Fiat palio 1.7 naf. Me letra deri nentor 2019. Ne gjendje te mire motorri. ka nevoje per pak sherbim ana xheneri. Eshte ne gjendje pune te mir Shkodër
E shitur
Shitet fiat palio 1.6 naft i ardhur nga gjermani para 4vite. Me dogan te paguar ka nevoj per disa riparime te vogla dhe do nje baderi Elbasan
E shitur
makina ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike letrat deri ne gusht 2018 1.2 benzin. e gatshme per cdo lloj prove Fier
E shitur
Makina shum e mir nga gjendja motorrike dhe xhenerik. Sherbimet te gjitha te kryera e gatshme per cdo lloj prov. 1.1 benzin Fier
E shitur
Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerik. Me te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo lloj prov. 1.1 benzin Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire dok per 1 vit goma te reja shum e paster Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove motorr 1.1 benzin cmimi 1700 euro Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum. Mire xhenerike motorike shum ekonomike me Impiant Gazi te Ri gazi nr tel 0695439746 Tiranë
E shitur
Shitet fiat palio 1.7 nafte me turbo; Dokumenta deri ne gush 2018; Gjendja perfekte Shkodër
E shitur
Shitet Fiat 1.2 benzine gas ne gjendje shum te mire me pak km shum ekonomike me 800 lek gas ben 200 km freksion I ri dhe te gjitha sherbimet te bera Tiranë
E shitur
Fiat palio 1.6 benzine 1998, ne gjendje te mire pune, e cregjistruar nga sistemi Shkodër
E shitur
fiat palio shum e mbajtu. nga ana estetike dhe motorrike, 1.7 naf. goma te rej. taksa dhe letra te paguara deri ne 2018 Durrës
E shitur
Shitet Fiat Pal. Motorri 1.2 Benzi. Ne gjendje shume te mi. Makina ka pak kilomet. 90.000. Nga brenda e past. E pershtatshme per impiant ga. Makina ka vetem 1 vit ne Shqiper; M. Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Palio 1.2 Benzine ne gjendje shume te mir; Makina me letra te paguara deri ne Shtator 2018; Motorri i ri, vetem 90.000 Km, shume i pershtatshem per impiant gaz; Vetem 1 vit e perdoru. Tiranë
E shitur

Fiat Palio

Në vitin 1996, Fiat filloi prodhimin e modelit "botëror" Palio, i cili me të vërtetë është prodhuar dhe shitur praktikisht në të gjithë botën. Uzina e parë që filloi prodhimin e këtij modeli ishte braziliane dhe pak më vonë filloi prodhimi i Palio-s në Argjentinë, Turqi, Poloni, Kinë, Afrikën e Jugut, Marok, Indi dhe Korenë e Veriut. Platforma e modelit Punto u mor si bazë për krijimin e kësaj makine. Gama e karrocerive Palio përfshinte një hatchback, një universal dhe një pickup, por sedani mori emrin e vet Siena (më vonë, mbi bazën e tij u krijua i mirënjohuri Fiat Albea). Në vite të ndryshme Fiat Palio ishte i pajisur me motorë benzine me vëllim që varionin nga 1.0 litra deri në 1.8 litra, si dhe motorë me naftë 1.7 litra dhe 1.9 litra. Disa herë, në vitet 2001, 2004, 2007 dhe 2009, ky model u ristilizua. Prodhimi i Fiat Palio vazhdoi deri në vitin 2017.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Palio
Pamje anësore Fiat Palio
Pamja e pasme e Fiat Palio

Shitja e Fiat në qytete të tjera