Njoftimet Premium

Fiat Multipla ne shitje në Shqipëri

Shitet Fiat multipla viti 2001 motorr 1.9 na. Makina eshte e perdorur vetem 7 muaj ne shqiperi dhe kilometrat i ka te vetat origjinale pasi ka ardhur nga italia dhe ka qen e parkuar ne garazhi. Tiranë
E shitur
vende 5 + 1 eshte e mirmbajtur shitet per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire; Me letra te regullta; Goma75%te reja; Sherbimet te gjitha t bera; Cmimi i diskutueshem; Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Multipla 1.9 Dizel, E sapo ardhur nga Zvicrra, me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje prefekte motorrike dhe xheneri Tiranë
E shitur
; Shitet Fiat Multipla, viti i prodhimit 2003. Sedilje per 6 perso. Me kondicioner, AirBag, kasetofon me CD, xhama elektrike dy te par. Harxhon 8 litra per 100. Kamio manuale, ngjyra g. Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Multipla per momentin eshte ne dogan durres sot ne mjes ka ardh; Makina eshte ne gjendje te mire me sensor parkimi vetem mbrapa poste 5 + 1 xhama elektrik pasqyra elektrike fuqi. Tiranë
E shitur
Fiat multipla; Viti 2001; Fuqia motorike 1.9 naft; Kilometrazhi 8500 orgjinale te sajat; mimi 1900 i diskutushem; Kontakt 0699470074 Berat
E shitur
Shitet 1.9 naft e vitit 2001 85000 orgjinale te sajat shum pak e perdorur te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi tel 0699470074 cmimi 1900 i diskutushem Berat
E shitur
Makina esht ne gjendje te m. me letra te sapo pre. Goma te re. Makina esht 1.3 naft ekonomi. 2900 euro cmimi i diskutushe Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera dhe te rregullta, letrat e prera deri ne shkurt 2019 per me shum nr kontak. 0698675396 Krujë
E shitur
SHES FIAT MULTIP. 1.9NA. 4PIST. VITI 2002.B. 5 + 1VEN. MANU. KM ORIGJINA. KONDICION. 2XHAMA ELEKTR. AIRB. S. A. E. GOMA 80. KASETOFON. FULL SERVIS SAPO BE. ME TAKSA JANAR. Tiranë
E shitur
SHIT. FIAT MUTIP. 1.9NA. VITI2002.B. KM ORIGJINA. 5 + 1.VEN. 5POR. XHAMA ELEKTR. KONDICION. S. A. E. AIRB. GOMA 80. MAKINA ESHTE ME TAKSA JANARE2019.FULL SERV. NE GJENDJE SHUME T. Tiranë
E shitur
Shes Fiat Multibla viti 99 Motorr 1.9 shum e shpejte dhe shum ekonomike me Mbyllje qendrore me navigator + kamer te brendeshme kaseafon te gjitha sherbimet e bera ska nevoi per as gje esht n. Krujë
E shitur
shes Fiat Multipla viti 99 ) posti 5 + 1 Motorr 1.9 nafte shum ekonomike me te gjitha sherbimet e bera makina nuk harxon vai munta kontrolloni ki te doni esht ne super gjendje te mire dhe mjaft. Krujë
E shitur
SHIT. OKAZI. ME MARVESHJE Tiranë
E shitur

Fiat Multipla

Minivan kompakt Fiat Multipla u prezantua zyrtarisht në vitin 1998. Kjo makinë, e krijuar në platformën e hatchback-ut Brava, kishte një karroceri të shkurtër (vetëm katër metra), por shumë të lartë dhe të gjerë. Falë kësaj, makina kishte një interjer me gjashtë vende: si në rreshtin e parë, ashtu edhe në rreshtin e dytë kishte nga tre vende secila. Fiat Multipla ishte e pajisur me një motor benzine 1.6 litra me kapacitet 103 kuaj fuqi dhe një motor turbodiesel 1.9 litra me kapacitet 120 kuaj fuqi. Kambio është vetëm mekanike me pesë shpejtësi. Pamja e jashtme e këtij modeli shkaktoi shumë kritika dhe në vitin 2004 u krye restyling, si rezultat i të cilit pamja e jashtme e Multipla u bë më tradicionale. Që nga viti 2008 filloi prodhimi i këtyre minivan-ëve në Kinë dhe pas përfundimit të shitjeve të makinave në Evropë në vitin 2010, të gjitha të drejtat për modelin, të quajtur Zotye M300, iu shitën kinezëve.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Multipla
Pamje anësore Fiat Multipla
Pamja e pasme e Fiat Multipla

Shitja e Fiat në qytete të tjera