Njoftimet Premium

Fiat Marea ne shitje në Shqipëri

ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
2 100€
Fiat Marea 1.9 nafte (shum ekonomi) manual, fund 99, kondicioner, makina esht ne gjendje shum te mir pun. Shum e pershtatshme per pun. Tiranë
1 290€
I diskutueshëm
Shitet fiat marea pa letra i crregjostruar ose per pjes gjendje pune Durrës
E shitur
ne gjendje perfekte kondicioner km orgjinale i montohet letrat deri ne maj 2020 nderrohet benzine + gaz Fier
E shitur
ne gjendje perfekte kondicioner km orgjinale i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
E shitur
Fiat Marea 1.9 nafte (shum ekonomi) manual, fund 99, kondicioner, makina esht ne gjendje shum te mire pun. Cdo gje funksiona; Shum e pershtatshme per pun; Cmimi 1250 (i diskutueshe) Tiranë
E shitur
e shes ose e nderroj me ndonje makin na. makina esht ne gjendje te mire 1 vit i montuar inpianti digita Berat
E shitur
Shitet ose nderrohet Fiat Marea 1.9jtd nafte viti 2001 gjendje shume te mi. 2300 euro i diskutueshem Pogradec
E shitur
Fjat 1.9 naft vetem sot okazion nji lek i pa diskutushe. 0695169988 Durrës
E shitur
shitet fiati me letra der ne tetor ne gjendje te mir makin familjare dhe pune ekonmike 4.5 l ne 100. 1400 eu Fier
E shitur
Makina eshte me te gjitha dokumentat dhe sherbimet e bera gazine ka ne lej. kartat i mabrojne 28 mars 2019 Pogradec
E shitur
Okazion fiat marea me letra kondicioner Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Marea 1.9 JTD e vitit 1999 portobagazh ne gjendje te mire 170 mij kilometra origjina. mund ta kontrolloni ku te doni cmimi 1300 euro dhe mundesi nderrimi Fier
E shitur
Me letra te prera deri ne mars 2019 ka motorrin rrezev Lezhë
E shitur
makina eshte ne gjendje te mire me sherbime te bera, eshte makine pune ekonomike dhe familja. shitet per arsye mosperdorim. mundesi nderrim; cmimi 1.7 miljon lek te vjetra i diskutueshem! Fier
E shitur

Fiat Marea

Prodhimi i Marea filloi në vitin 1996. Kjo makinë u krijua në dy lloje karrocerie: sedan dhe universal. Vlen të përmendet se versioni në karrocerinë e universal-it quhet Fiat Marea Weekend. Blerësve iu ofrua një përzgjedhje e madhe e motorëve me benzinë ​​dhe naftë me kapacitet nga 75 deri në 182 kuaj fuqi dhe dy variante kambio: mekanike dhe automatike. Fillimisht, Marea prodhohej në uzinat e Fiat-it në Itali dhe më vonë filloi prodhimi në Brazil dhe Turqi. Në Evropë, prodhimi dhe shitja e Marea përfundoi në vitin 2002, megjithatë, ky model (në të dy format e karrocerisë) prodhohej ende në Turqi dhe Brazil për tregjet lokale. Në vitin 2001, u krye restyling i versionit brazilian, si rezultat i të cilit pjesa e pasme u ndryshua me fenerët e pasmë të marra nga Lancia Lybra. Në vitin 2006, u krye një restyling tjetër, kurse në mesin e vitit 2007, prodhimi i Marea dhe Marea Weekend përfundoi fare.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Marea
Pamje anësore Fiat Marea
Pamja e pasme e Fiat Marea

Shitja e Fiat në qytete të tjera