Njoftimet Premium

Fiat Idea ne shitje në Shqipëri

Fiat Idea 1.3 nafte, viti prodhimit 2006,; (shitet per arsye mosperdorim) manuale, kondicicioner e paperdorur shume ne Shqipe. motorr me zinxhir, abs, airbag radio-cd, kompjuter bor. xhamat. Tiranë
2 450€
SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CEL. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA T. Tiranë
4 000€
Super Fiat idea 1.4 benzin; Kamjo manuale; Me dokumenta te paguara; Ne gjendje shum te mire Fier
2 250€
Shitet Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006, km 134.000, sherbimet te gjitha te kryera, taksa sig te pagua. Borici Auto Tregti automjetesh; Vizitoni faqen e biznesit ton Kolonje Fier Albani. Fier
E shitur
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
E shitur
Fiat idea 1.4 benzin gaz i montuar nga fabrika i sapoardhur ne gjendje super te mire nuk ka nevoj per asgje teper ekonomike goma te mira kondicioner tapiceri shum e past. 2 celsa cmimi diskutush Durrës
E shitur
Fiat idea 1.4 benzin gaz i montuar nga fabrika i sapoardhur ne gjendje super te mire nuk ka nevoj per asgje teper ekonomike goma te mira kondicioner tapiceri shum e past. 2 celsa cmimi diskutush Durrës
E shitur
Fiat Idea benzin + gaz viti 2005 dogane e paguar goma 70% mbyllje qendrore me pult radio cd komanda ke timoni clima xhama elektrik pasqyra elektrike gjendje e shkelqyer vizuale dhe mekanik. Durrës
E shitur
fiat idea, 1, 3 nafte motorr multigjet kamio automatike viti 2005 dogane e paguar, sensor parkimi kondicioner klima, goma te reja, 200mije klm origjinale me garan. eshte ne gjendje perfekte Shkodër
E shitur
Fiat idea benzin 1.2 manuale 2007 ngjyre blu airbag abs kondicioner kasetafon origjinal xhama elektrike makina eshte me dogan gati per targa ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 2450. Tiranë
E shitur
Shitet Fiat idea 1.4 benzin gaz viti 2005 kambio manuale xhama elektrik kompiuter bordi kondicioner pasqyra elektreke me disqe 15 km 224.000 ne gjendje shume te mire me dogana te paguar; adres. Tiranë
E shitur
SHES FIAT IDEA 1.3 NAFTE 4 litra n 100 2007 MANUALE 168MIJE KLM TE KALUARA VOJ FILTRA TE NDERRUARA NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE DHE GJENERIKE 2 GJAMAT E PARE ELEKTRIK ME KONDICIONER GOMA S. Shkodër
E shitur
Fiat idea 1.4 benzin gaz i montuar nga fabrika i sapoardhur ne gjendje super te mire nuk ka nevoj per asgje teper ekonomike goma te mira kondicioner tapiceri shum e past. 2 celsa cmimi diskutush Durrës
E shitur
Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinal. Shume ekonomik. Lushnjë
E shitur
Shitet Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006, km 124000, sherbimet te gjitha te kryera, taksa sig te paguar. cmim. 3600 eur. Fier
E shitur

Fiat Idea

Van-i nënkompakt Fiat Idea u prezantua për publikun e gjerë në vitin 2003. Kjo makinë është ndërtuar në platformën Project 188, në të cilën është ndërtuar edhe Fiat Punto i gjeneratës së dytë. Në vitin 2006, u krye një restyling i madh i këtij modeli, si rezultat i së cilit u ndryshua grila e radiatorit (tani është bërë e kromuar), kurse pjesa e brendshme e Idea mori ngjyra më të errëta tapicerie. Kjo makinë u shit jo vetëm në tregun evropian, por edhe në disa vende të Amerikës së Jugut. Fiat Idea ishte e pajisur me 8 variante motorësh me fuqi të ndryshme: katër benzinë ​​dhe katër turbodiesel. Prodhimi i modelit në Evropë përfundoi në vitin 2012, ndërsa Idea vazhdoi të prodhohej në Brazil deri në vitin 2016. Pronarët e këtij van-i nënkompakt vënë në dukje prakticitetin, komoditetin dhe konsumin e ulët të karburantit.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Idea
Pamje anësore Fiat Idea
Pamja e pasme e Fiat Idea

Shitja e Fiat në qytete të tjera