Njoftimet Premium

Fiat Fiorino ne shitje në Shqipëri

Shitet Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011, km 134000, me tvsh te pagu. cmimi 4400 eu. sapo ardhur nga Siena Ital Fier
4 400€
Shitet Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011, km 134000, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ital Fier
4 400€
fiat fiorino 1.3cc nafte manuale 2009 termuss me 80000km origjinale te gjitha sherbimet e bera me dogane te paguar makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj i gatshem pe. Tiranë
E shitur
FIAT FIORINO; Ngjyra: Blu e erret; Cilindrata: 1.3 nafte; Kambjo: Manuale; Ne gjendje. mire teknike Tiranë
E shitur
Be gjendje te perkeyer 160.000 km me liber sherbimi viti 2010 i sapotarguar super ekonomi. Leteat te paguara per nje vite; Shitet per arsyje mospwedorimi; Mundesi ndrimi Durrës
E shitur
Shitet iveco dailine ne gjendie shum te mire motorrike dhe xhenerike me sherbimet e bera vai filtra te nderruar Vlorë
E shitur
VITI 2008; NGJYRA BARDHE; MOTORRI 1.3 NAFT; KAMIO MANUAL; 147.100 KM; CMIMI 4800 EURO Durrës
E shitur
SHITET FIAT FIORINO 1.3 NAFTE MOTOR MULTIJE; KILOMETRAZHI 150.000KM HARXHIMI 4. MAKINA NDODHET NE FIER ESHTE PERDORUR PER SHPERNDARJE MALLI BRENDA PER BRENDA FIER. NE VITIN 2010 E KEMI MARR. Fier
E shitur
Shitet Fiat Doblo e sapo ardhur nga gjermania; Me letra te paguara deri ne fund te vitit e pa perdorur ne shqipri Vlorë
E shitur
fiat fiorino viti 2014 1.3 naft pa dogan Tiranë
E shitur
Me transport deri n Durrs: 4800; Pa Transport: 4300; Vi. 2012; . 70 000 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir pune, ka frogoriferin ne gjendje pune perfekte, motorri eshte 1.7 disel dhe konsumon shum pak; Nuk ka letra shqiptare vetem italiane Shkodër
E shitur
Ottime condizioni vendesi o scambio Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire motori. SHUME EKONOMI. Viti 2001. Motor 1.6 benzine + g. Disqe alumi. Ose nderrohet me makine me portobagazh per arsye pun Korçë
E shitur
Shes makine tip furgoncine Fiat Fiorino, e vitit 2000, 1.7 nafte (shume ekonomik. Makina eshte ne gjendje shume te mire pu. Cmimi 2000 (pak i diskutueshem) Cel: 069 57 35 440 & 069 51 45. Durrës
E shitur

Fiat Fiorino

Fiat Fiorino është një automjet komercial kompakt, prodhimi i të cilit filloi në fillim të nëntorit të vitit 1977. Gjenerata e parë Fiorino u ndërtua në bazë të Fiat 127 (Seria 2) me platformë ngarkese 1,3 m të lartë. Në vitin 1980, pamja e jashtme e këtij modeli u rinovua. Fiorino u montohej në uzina në Brazil dhe Argjentinë. Versioni në karrocerinë universal quhej Fiat 147 Citу në Brazil. Në vitin 1984, u krijua një version i ri i Fiat Fiorino, bazuar në versionin brazilian të Fiat Uno. Gjenerata e dytë e automjetit ishte gjithashtu e disponueshme në versione me karroceri të mbyllur dhe pickup. Në Evropë, prodhimi i këtyre automjeteve komerciale bëhej në uzinë në qytetin e Bolonjës. Në total, u prodhuan më shumë se 250,000 kopje Fiorino të gjeneratës së dytë. Gjenerata e tretë e Fiorino prodhohet që nga viti 2007 në Turqi, në një uzinë në qytetin e Bursës. Risia u ndërtua në platformën e hatchback-ut Punto dhe u shit në dy versione: furgon me kapacitet mbajtës 0,5 ton dhe minibus pasagjerësh.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Fiorino
Pamje anësore Fiat Fiorino
Pamja e pasme e Fiat Fiorino

Shitja e Fiat në qytete të tjera