Njoftimet Premium

Fiat Ducato ne shitje në Shqipëri

Motorri i kompletuar Sofim 8140.67 pr Fiat Ducato - Iveco Daily - Renault Maste; ; Motori perfekt; ; Motori sht ende i instaluar n kamion dhe mund t filloj pr testi. Vlorë
650€
shitet ose nderrohet fiat dukat 2.5 nafte ne gjendje te mir pune goma te reja karroceria 3.60 m e gjatletra deri me prill 20 Tiranë
2 700€
Fiat Ducatti viti 2000 me letra te paguara per 1 vit kamjo manuale motorr 2.8 naft me sherbime te bera goma te reja esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi cmimi 3.500 pak. Krujë
E shitur
Fiat ducato 2.3 multijet fundi i 2006 nji jav qe ka sapo ka ardhur nga franca dogan sa i esht prer ka nevoj per disa sherbime te vogla ka disa gervishtje gjendje motorrike esht perfekte edhe shu. Tiranë
E shitur
Shitet kamionin fiat ducato viti 2005 pa letra manuale benzin 2.0 Elbasan
E shitur
Shitet furgoni ne gjendje te mir pa dok Pogradec
E shitur
Fiat ducat 200 nafte makina eshte ne gjendje shume te mire ndodhet ne zvicer e sjell me 23 te keti mua. Shkodër
E shitur
Shes fugon Fiat-ducato viti 2003 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, me letra deri fund te dhjetorit, nafte 2.5, cmimi 2.500 pak i diskutueshem, , tel 0692494170 Elbasan
E shitur
Shitet Fiat Ducato 115 multijet makina ne gjendje shum te mir me 220 mij k. Me te gjitha sherbimet e bera, goma te re. Makina ende nuk ka hyr ne shqiperi Shkodër
E shitur
Fiat Dukato i sapo targuar 8 + 1 ne gjendje shum te mir viti 2008 shitet per arsye mos perdorimi Pogradec
E shitur
Shitet fiat ducati mallerash vit 2008 ose nderrohet me ndonje makin nje diferze lek Durrës
E shitur
Shitet Fiat Ducato i blinduar, perdoret per transportimin e vlerave monetare, makina eshte ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga Italia e pa perdorur ne Shqipe. Vitprodhim 2006 motorr 2.8. Lushnjë
E shitur
Okazion !; Shitet nje ambulance Fiat Dukato 4x4, kondicioner para dhe salla e pacientit, ka shtese sistem amortizime me jastek ajeri, me gjithe pajisjet mjekesore dhe ila. Ka sherbyer per 3. Fier
E shitur
Shitet fugon fiat ducat viti: 2000 me dogane te paguar + siguracion I vendit I paguar, ne gjendje te mire motorike dhe xhenerikee, I sa po erdhur nga italiaaa Lushnjë
E shitur
shite furgon pasagjer ducato 2.5 TDI motor. me letra te paguva. vende 8 1. goma te rej Berat
E shitur

Fiat Ducato

Prodhimi i automjetit komercial Ducato filloi në vitin 1981. Citroën Jumper dhe Peugeot Boxer janë teknikisht identikë me Ducato. Të gjitha këto modele prodhohen në të njëjtat uzina në Itali, Francë dhe Brazil. Që nga fillimi i prodhimit, janë prodhuar më shumë se dy milionë minibusë dhe furgona Fiat Ducato. Modeli Ducato i gjeneratës së parë e ndërpreu prodhimin në vitin 1993 dhe u zëvendësua nga gjenerata e dytë. Në vitin 2002, ky model u ristilizua. Në Itali, minibusët dhe furgonët Ducato të gjeneratës së dytë u prodhuan deri në vitin 2006. Makinat komerciale Ducato për tregun rus janë prodhuar në qytetin e Elabuga nga viti 2006 deri në 2011. Gjenerata e tretë Ducato u prezantua në vitin 2006. Vlen të përmendet se kompani të ndryshme, automjetin Fiat Ducato me çati të lartë e kanë transformuar në autoambulancë. Për shembull, FR Conversions kanë bërë dy autoambulanca të ndryshme bazuar në ProMaster 2500 dhe 3500.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Ducato
Pamje anësore Fiat Ducato
Pamja e pasme e Fiat Ducato

Shitja e Fiat në qytete të tjera