Njoftimet Premium

Fiat Doblo ne shitje në Shqipëri

Shitet fiat doblo i vitit 2003 ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe vizua. Sherbime te kryera ne kohe, vaj filtra te ndrruara ne ko. tapiceri e paster sensore parki. goma te re. mund t. Tiranë
3 000€
I diskutueshëm
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
1 100€
Shitet Fiat Doblo 1.9 mjt, viti 2006, km 201000, me tvsh te paguar, ardhur nga Siena Itali Fier
3 900€
Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ndrimi Korçë
4 100€
mjeti esht ne super gjendje ska nevoj per asgj. Lushnjë
E shitur
Fiat Doblo; Viti 2008; 1.3 Naft; Kamjo manual; Dogan e paguar; Kondicioner; 2-Celsa Durrës
E shitur
Fiat doblo 1.9 nafte kambio manuale, gjendje te mire pune, letrat kane dy muaj qe i kane skaduar, cmimi 1 miljon e 200 mije i pa diskutuesh. Tiranë
E shitur
Makines i kane mbaruar letrat Elbasan
E shitur
Fiat Doblo e 2014, nafte manuale, 1.6 jtd, motorri me i mire aktualisht shume ekonomike, 5 vende + bagazh i bollshem, full opti. sensor parki. e perdorur vetem ne Itali, te gjtiha sherbimet. Lezhë
E shitur
FIAT DOBLO 1.6 Benzin-Gaz; Viti 2006; Kambio manuale; 200.897 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3300 euro i diskutueshem; Ju ftojme te n. Durrës
E shitur
SHITET FIAT DUBLO 1.3 NAFT MULTIJET; KILOMETRRA TE KALUARA 178 ORIGINALE; VITI I PRODHIMIT 2006; KONDICJONERI NE SUPER GJENDJE; MOTOR 1.3 NAFT ME ZINXHIR; MAKINA ESHT SUPER EKONOMIKE; . Durrës
E shitur
Shitet Fiat Doblo X Max - Viti 2013 Letrat E Paguara Deri 5.2020 Tera Sherbimet E bera Ska Nevoj Per Asgje Dhe Shum E Paster Si Makin Perdorur Vetem Na 1 Pronar Eshte Blere Me 0 -Cmimi 7500 Eur. Fier
E shitur
Fiat doblo e ardhur nga gjermania; Me dogan; 1.3 diesel; Gjendje sh te mir Kavajë
E shitur
Gjendja teknike shum e mir dhe mirmbajtur paster n sallonin brend. Klima. Timon hidrauli. Abs dhe mbyllje qndrore t centralizuar, sapo ardhur nga Gjermania; me dogann e paguar; Kontakt: Ildon. Fier
E shitur
Shitet fiat doblo 1.9 tdi; Me sherbime te bera; Me dokumenta t paguar deri 02/2020; Ne gjendje te mir; Gati per ta provuar; Ju mirpres. 0695753578 whatsapp Kavajë
E shitur

Fiat Doblo

Automjeti komercial Doblo prodhohej që nga viti 2000. Versione të ndryshme të kësaj makine prodhohen në Turqi, Brazil, Rusi dhe Vietnam. Gjithashtu në Korenë e Veriut, Pyeonghwa Motors po ndërton një makinë me bazë Doblo nën markën tregtare Ppeokkugi. Në vjeshtën e vitit 2005, u krye një restyling i Doblo, si rezultat i të cilit u ndryshua dizajni i pjesës së përparme, u ndryshuan fenerët e përparmë dhe të pasmë. Në të njëjtin vit në Amsterdam në ekspozitën e automjeteve komerciale RAI 2005, modeli Doblo fitoi çmimin «International Van of the Year 2006». Në vitin 2010 u prezantua zyrtarisht gjenerata e dytë e Fiat Doblo, e cila njihet edhe nën emrin Opel Combo D. Në vitin 2015 u bë një tjetër modernizim, u ndryshua dizajni i pjesës së përparme të karrocerisë. Në bazë të Fiat Doblo, prodhohen shumë makina me opsione të ndryshme për konfigurimin bazë dhe në disa variante karrocerie, nga furgoni i mallrave deri tek minibusi.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Doblo
Pamje anësore Fiat Doblo
Pamja e pasme e Fiat Doblo

Shitja e Fiat në qytete të tjera