Njoftimet Premium

Fiat Croma ne shitje në Shqipëri

Fiat Croma 1.9; Kambio Manuale; Viti 2010; 252 mij km; Ngjyra Grin e erret; Interiori cope; Kroskot i paster; Komanda ne timon; Klima digitale; Tavan panoramik; Xhama te zi origjinal; Perde ng. Elbasan
4 500€
Fiat croma viti 2009 benzin-gas (landi renzo) e targuar ne gjendje shume te mir. 210.000 k. cambio manuale xhama te zi origjinal, goma 90%, sensore parkimi mbrap. e disponueshme per cdo llo. Durrës
4 400€
Makina ne gjendje shume te mire mekanike, e gatshme per cdo lloj prove, servis te sapobere e gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku ju. Cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
Shitet Fiat Croma Automatike 2008 1, 9 Nafte; Makina Posedon: Klima Dixhitale Tronike; Xhama Te Zinj Origjinale; Komanda Ne Timon; Sistem Audio I Amplifikuar; Hapje Mbyllje Me Pult; Disqe Alumin. Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet; Fiat croma 1.9 multijet 228 mi km viti 2008; Goma te reja, ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike, e porsaardhur dogan dhe siguracion i paguar Lezhë
E shitur
SHES MAK. FIAT-CRO. VITI 2006. ME NA. MOTORR 1.9. AUTOM. ME NAVIGAT. ME TARG. ME SIGURACI. E SAPO ARDHUR NGA ITAL. ME DOGAN T PAGU. MIMI 2700 Tiranë
E shitur
Fiat Croma 1.9 nafte Sapo Ardhur me dogan tiie paguar gati per targa shum ekonomike Xhama te zi origjinal Perde origjinale fabrike Viti 2008 Sensor parkimi Komanda ne timon Pilot automatik Klima m. Lushnjë
E shitur
Autovetura te perdorura marka te ndryshme cmimi duke filluar nga 800 Vlorë
E shitur
Fiat Croma 1, 9 nafte multijet viti 2010; Ne gjendje perfekt; Sherbimet e sapo bera, dhe letra te paguara deri me Mars 2020; Importuar nga Italia; ; KM: 170.000; Cmimi: 4900 euro (i diskutuesh) Tiranë
E shitur
Fiat Croma 1.9 nafte Sapo Ardhur me dogan tiie paguar gati per targa shum ekonomike Xhama te zi origjinal Perde origjinale fabrike Viti 2008 Sensor parkimi Komanda ne timon Pilot automatik Klima m. Lushnjë
E shitur
Fiat Croma 1.9 nafte Sapo Ardhur me dogan tiie paguar gati per targa shum ekonomike Xhama te zi origjinal Perde origjinale fabrike Viti 2008 Sensor parkimi Komanda ne timon Pilot automatik Klima m. Lushnjë
E shitur
Fiat Croma; Viti 2007; Nafte 1.9; Kamje manuale; Super Gjendje; 0676038559 Berat
E shitur
Fiat croma viti 2007, 1.9 naft, sensor parkimi dopio clima, auto pilot, 6 marsha perpa. Berat
E shitur
Fiat Croma viti 2007, naft 1.9, sensor parkimi, dopio cli. Berat
E shitur
Makina eshte ne kondicione perfekte ne te gjit. Klima, sedilje lekure ngjyr bez. 4 goma rezerve bashke me disc Tiranë
E shitur

Fiat Croma

Prodhimi i Fiat Croma, i cili zëvendësoi sedanin Argenta, filloi në vitin 1985. Croma kishte një karroceri liftback me pesë dyer, por pothuajse dukej si një sedan. Në vitin 1991, u bë një modernizim i madh i këtij modeli. Ka fenerë të rinj, parakolp, kofano dhe shumë të tjera. Gjenerata e parë Croma u prodhua deri në vitin 1996, por ky model nuk ishte shumë i popullarizuar. Janë prodhuar gjithsej 438 000 nga këto makina. Emri Croma u rikthye në gamën e modeleve të Fiat në vitin 2005, këtë herë në një karroceri universal. Modeli i ri u krijua në platformën GM Epsilon, në të cilën tashmë janë prodhuar modelet Opel Signum, Opel Vectra, Saab 9-3. Ky universal ishte i pajisur me motorë benzine Opel Ecotec dhe motorë turbo nafte Fiat të serisë Mutijet. Kambio: manuale me gjashtë shpejtësi ose automatike. Në vitin 2007, u krye një restyling, si rezultat i të cilit u ndryshua dizajni i jashtëm dhe në interjer u shfaq timoni dhe kruskoti i ri. Prodhimi i këtyre universal-eve në uzinën e qytetit italian Cassino vazhdoi deri në vitin 2011.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Croma
Pamje anësore Fiat Croma
Pamja e pasme e Fiat Croma

Shitja e Fiat në qytete të tjera