Njoftimet Premium

Fiat Cinquecento ne shitje në Shqipëri

Ne super gjendje, i sapo ardhur nga kanadaja, et. Durrës
E shitur
Shitet makine Fiat cinquecento e vitit 2009 ne gjendje perfekte vetem me nje pronar! Nxitoni sepse eshte okazion ! Lushnjë
E shitur
Makina eshte ne gjendje Optimale mund ta oni ke mekaniku juaj i besuar e ta kontrolloni si nga ana motorike dhe xhenerike mimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi te gjitha sherbimet te bera tek FIAT me liber; E gatshme per cdo lloj prove; Motor 900 cc Tiranë
E shitur
Makina i ka dokumentat deri ne shtator Tiranë
E shitur
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerik Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Cinquecento 0.9 benzi. Letra te rregull. Makina eshte ne gjendje shume te mire pu. Cmimi 1000 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Gjendje te mir pune Tiranë
E shitur
Fiat Seicento shum ekonomik sherbimet e bera te gjitha vaj, filtra, bateri, dhe gomat te sapo nderruara lertat te paguara per nje vit!!!!!!! Makina eshte ne gjendje prefek. cmimi 13000 Shkodër
E shitur
Fiat 500cinquecento 1.2 benxin 3 porta vit 2005 ardhur nga italia me dogan te prer ne shqiper ka hyr gati para nj viti e ktu sesht perdor ngjendje super motorrike dhe xhenerike Tiranë
E shitur
Ne gjendje shum te mi. letra te paguara deri ne mars 2017.e sapo lyer shitet per arsye shendetso. me te gjitha sherbimet e be. cmim i diskutueshem Tiranë
E shitur
Makina eshte NE gjendje te Mir mekanike dhe xhenerike; Letrat e paguara; Matorr 800 benzin Berat
E shitur
shitet fiat ne gjendje shum te mir per arsye emigrime me letra deri ne fund te janarit 2017 Lushnjë
E shitur

Fiat Cinquecento

Hatchback-u i vogël me tre dyer Fiat Cinquecento (gjatësia e tij është vetëm 3,2 metra) u prezantua zyrtarisht në vitin 1991. Kjo makinë u krijua si një zëvendësim për Fiat 126. Cinquecento ishte modeli i parë i Fiat-it që u prodhua plotësisht në uzinën FSM në Poloni, i cili deri atëherë ishte blerë nga kompania italiane Fiat tek qeveria polake. Cinquecento u prodhua vetëm në versionin e karrocerisë hatchback me tre dyer dhe vetëm me rrota aktive të përparme. Fillimisht, kjo makinë kompakte kishte vetëm dy variante motori. Motori më i vogël, i destinuar për shitje vetëm në Poloni, ishte me vëllim 0.7 litra me kapacitet 31 kuaj fuqi. Tjetri në madhësi ishte një motor 0.9 litra me kapacitet 40 kuaj fuqi. Në vitin 1995, prodhimi i Cinquecento-s filloi në konfigurimin Sporting, i cili pati jo vetëm një motor të ri 1.1 litra (54 kuaj fuqi), por edhe sedilje sportive, një tahometër dhe disqe aliazhi 13".

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Cinquecento
Pamje anësore Fiat Cinquecento
Pamja e pasme e Fiat Cinquecento

Shitja e Fiat në qytete të tjera