Njoftimet Premium

Fiat Bravo ne shitje në Shqipëri

Xhama te zi; ; Mbyllje qendrore, 2 celesa; ; Disqe alumini 16; ; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerik; ; Ngjyre e vecante e lyer nga fabrik; ; E sapo ardhu. Tiranë
3 300€
Okazion!!! Fiat Bravo Vlorë
4 500€
Ne gjendje shume te mire xhenerike motorrike; Viti 2011; 1.6 Diesel; Me dogan te paguar; Shitet ose Ndrrohet Tiranë
4 000€
Fiat Bravo 14/9/2011 motor nafte 1, 6 multijet super ekonomike kambio manuale 6 marshe 138 mije origjinale me liber sherbimesh pilot shpejtesie limitator dhe gas dore disqe alumini gome te reja. Tiranë
5 000€
Me letra per 1 viti Kavajë
3 800€
Shitet Fiat Bravo i vitit 2009 motor 1.6 naft; Makina eshte ne gjendje shume te mire, me letra dhe taksa te prera deri ne qershor 2020 Tiranë
3 700€
I diskutueshëm
Fiat Bravo; 2007; 1.9 multijet; Kamje manuale; 189.000km; me dogane te paguar Lushnjë
4 000€
SHITET FIAT BRAVO DIESEL 1.6 MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR LETRAT ESAPO PRERA PER NJE VIT GJITA SHERBIMET E BER Shkodër
4 000€
Fiat bravo 1.4 benzin turbo 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Full options gjendje perfekte; Me kamje manual 6 marshe; KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrik. Tiranë
3 900€
Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008 e sapo ardhur dogane e paguar super gjendje shum e mbajtur makina ka ABS AIREBAG CD PLAYER KOMANDO TIMON XHAMA ELEKTRIK DRITA AUTOMATIKE 2 ELESA DISQE ALUMINI SHU. Tiranë
3 400€
FIAT BRAVO 2009 KLIMA TRONIC; KAMJO AUTOMAT TRONIC; NAFTE 1.6 MULTIJET SUPER EKONOMIK 4 LITRA; GOMAT E REJA SAPO VENA ME 162000 KM ORGJINALE DY CLESA LETRA TE PAGUARA DERI QESHOR 2020 VAJ FILTR. Tiranë
4 900€
FIAT BRAVO; Viti: 2009; Motorri: 1.6; Kamio: Manuale; Km: 158Mij; Pershkrimi: Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, disqe alumini, komanda ne timon, klima e. Letrat e pagua. Lushnjë
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd +. Tiranë
E shitur
Makina esht me letra te paguara viti 2010 shum e paster mund te kontrollohet ku te deshironi full opsi. Per cdo info kontakt ne t. Pres bleres serioz jo kurioza makina. Durrës
E shitur
Fiat bra. Motorr 1.9 naf. Vitit 2009; . Sensor parkimi Komanda ne timon Pilot automatik Klima me 4 zo. Makina esht ne gjendje perfekte dhe esht e gatshme per cfare do lloj prove origjinal K. Durrës
E shitur

Fiat Bravo

Hatchback Fiat Bravo me pesë dyer ishte prodhuar në Itali që nga viti 2007. Që nga viti 2010, prodhimi i Bravo ka filluar në Brazil. Në Australi, kjo makinë u shit me emrin Fiat Ritmo, pasi marka Bravo në këtë vend i përket kompanisë japoneze Mazda. Versioni bazë i kësaj makine ishte i pajisur me një motor benzine 1.4 litra me një kapacitet 90 kuaj fuqi. Në makinat më të fuqishme, u instalua një motor turbo me benzinë ​​1.4 litra T-Jet, i cili ka dy versione: 120 dhe 140 kuaj fuqi. Gama e motorëve me naftë përbëhet nga tre opsione: 1.6 litra, 1.9 litra dhe 2.0 litra me një kapacitet prej 90 deri në 165 kuaj fuqi. Si një alternativë ndaj kambios manuale, blerësve iu ofrua kambio robotike Dualogic. Prodhimi i Fiat Bravo përfundoi në vitin 2016.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Bravo
Pamje anësore Fiat Bravo
Pamja e pasme e Fiat Bravo

Shitja e Fiat në qytete të tjera