Njoftimet Premium

Fiat Brava ne shitje në Shqipëri

Makina fiat brava benzine 1.4 eshte ne gjendje shum te mire dhe te mirmbajtur por shitet vetem per arsye ekonomi. Cmimi 1milion e 600 mij lek te vjet. (i diskutushe. Makina eshte me t. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfkte me letra te paguara deri ne nentor 2017 Korçë
E shitur
Fiat Bravo motor 1.9 naft multije. Makina ne gjendje te mire fizike edhe mekanik. Makina shume pak e perdorur ne Shqiperi edhe me te gjitha sherbimet e bera e sapo dal nga servisi ! Tiranë
E shitur
shes fiat brava 1.6 benzin e ardhur nga milano dy pronar ka pas gjithsej ai qe e kishte ne itali dhe un ne gjendje te shkelqyer me 165 mij klm origjinale letrat deri ne gusht shum e paster s. Korçë
E shitur
shes fiat brava 1.6 benzin ne gjendje shum te mire me tgjitha serviset e bera makina esht shum e paster si brenda dhe jasht ka ardh nga milano me 170 mij klm esht e gatshme per cdo prove makin. Korçë
E shitur
Shitet fiat brava per arsye mos perdorimi letra te paguara deri ne janar 2019 makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Tiranë
E shitur
Shitet Fiat Brava 1.6 Benzin-Gaz me impjant elektrik; Me shrbime t kryera dhe e targuar dhe me taksa t prer; Kondicioner, timon hidraulik me regjistrim, pasqyra elektrike dhe xhama elektri Elbasan
E shitur
Fiat 1.4 12v kolaudimi korrik Fier
E shitur
Fiat Brava 1.2 benzin kondicioner sherbime sapo bera letra tpaguara makina gjendje perfekt Tiranë
E shitur
Fiat bravo naft 1.9 kondicioner me letra shum e paster gjendje perfekte OKAZION Tiranë
E shitur
Shitet fiat brava prodhimivitit2000. Makina disponon keto opsjo. kondisjoner airbag a. makines Jane mbyllur letrat per arsye sepse kam marre makine tjet. Malina esht me gjenje shum te mir s. Fier
E shitur
shes fiat brava 1.2 16v benzine me kondicioner ne gjendje te mire, goma te reja dhe sherbime te krye. Taksa te sapopaguara, siguracion deri ne prill 2018.Cmimi 1000 euro i diskutueshem os. Tiranë
E shitur
Shitet Fiat brava ne gjendje shum te mir letrat i ka deri ne nentor 2018 e gatshme per cdo lloj prove matorr 1.9 nafte per me shum info kontaktoni 0695722257 Durrës
E shitur
shitet fiat brava viti 1999 matorr 1.9 naft ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove per me shum info kontaktoni 0695722257 makina ndodhet ne shijak Durrës
E shitur

Fiat Brava

Brava është një hatchback kompakt me pesë dyer i prodhuar nga kompania italiane Fiat që nga viti 1995. Vlen të përmendet se ekziston një version me tre dyer i këtij hatchback të quajtur Bravo. Megjithatë, në vitin 2007 emri Bravo iu dha një makine të re, e cila zëvendësoi Stilo-n; kjo makinë nuk ka asnjë lidhje me Brava/Bravo të vitit 1995. Në vitin 1996, Bravo/Brava u zgjodh Makina Evropiane e Vitit. Në të njëjtin vit, bazuar në platformën Bravo/Brava, u lançua një sedan dhe një universal me emërtimin Fiat Marea dhe në vitin 1998 u prezantua minivani Fiat Multipla me gjashtë vende. Në vitin 1999, u bë një modernizim i vogël i modelit Bravo/Brava, si rezultat i të cilit u ndryshua paneli i instrumenteve, motori me benzinë ​​1.4 litra u zëvendësua nga një motor me vëllim 1.2 litra nga Fiat Punto, u shfaq një motor nafte me vëllim 1.9 litra me kapacitet 105 kuaj fuqi. Prodhimi i modelit Bravo/Brava përfundoi në Evropë në fund të vitit 2001.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat Brava
Pamje anësore Fiat Brava
Pamja e pasme e Fiat Brava

Shitja e Fiat në qytete të tjera