Njoftimet Premium

Fiat 500L ne shitje në Shqipëri

FIAT 500 L TREKKING 1.4 BENZINE DOGANE E PAGUAR GATI PER TAR. TAPICERI GJYSEM E ZEZE GJYSEM KAFE KAMERE PARKIMI SENSOR PARKIMI MBRAPA SHUM PAK KILOMETRA MAKINA ESHTE POTHUAJSE E RE ME LOOK SHUM T. Tiranë
E shitur
Shitet Fiat 500. Viti: 2014, Motorr: 1.4 Benzine, Km: 52.000.Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike e gatshme per cdo lloj prov Tiranë
E shitur
Shit. Fiat 500. Viti: 2014.Km: 145 mij; Motorr: 1.4 benzi. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, super ekonomike, tavan panoramik, sensor parkimi, motorr shume. Tiranë
E shitur
Shitet fiat 500L trekking 1.4 benzine automat ardhur nga canada me dogane dhe tw gjitha dokumentaf e paguara me goma te reja 100% ne gjendje shume te mire pune; ; ; Makina esht full options m. Tiranë
E shitur
Fiat 500L, automat, 51.000 km, 11/2014. Version Gucci origjinal fabrike, teper i vecan. Sedilje elektrike, navi, komanda ne timon, navi, sensore parkimi, xhama te zi, fenere me lupa, xenon. Tiranë
E shitur
1.3multijet 2014 120000km Tiranë
E shitur
Shes Fiat 500L; automatik; 1.3 nafte; 2014; disqe origjinale; tavan xhami Tiranë
E shitur
Shes makine Fiat 500 lounge, viti 2014, 1.2 benzine, kamio automatike, ngyra e zeze, tavan panoramik, full options, 35000 km, cmimi 9300 euro; Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhten. Tiranë
E shitur
Super e bukur unike Durrës
E shitur
Ne perdorim per kryetaret e komiteteve Durrës
E shitur
Super makin ne gjendje perfekte Durrës
E shitur
Makina esht he gjendje shum t Mir motorike dhe xhenerike motor 2.3 natf shum ekonomi. me dekumenta shqiptar Vlorë
E shitur
E shitur

Fiat 500L

500L është një van nënkompakt me pesë dyer i zhvilluar nga kompania italiane Fiat. Dizajni i kësaj makine është shumë i ngjashëm me Fiat 500 e zakonshëm. Për një kohë të gjatë, 500L quhej Fiat L0 (Ellezero) dhe duhej të dilte në shitje në vitin 2011, por premiera e kësaj makine u zhvillua vetëm në vitin 2012 në një Motor Show në Gjenevë. Shitjet e Fiat 500L filluan në SHBA në vitin 2013, kurse në Evropë në fund të vitit 2012. 500L (L do të thotë “Large” – “i madh”) është 594 mm më i gjatë dhe gjithashtu pak më i gjerë dhe më i lartë se Fiat 500 i zakonshëm. Platforma 500L u bazua në versionin amerikan të platformës GM Fiat Small. Prodhimi ndodhet në Serbi. Ekzistojnë 3 opsione për motorët e kësaj makine: Ka 3 opsione për motorin e kësaj makine: benzinë ​​0.9 litra turbo, benzinë ​​1.4 litra dhe naftë 1.3 litra turbo. Në vitin 2013, filluan shitjet e versionit me shtatë vende të Fiat 500L Living.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat 500L
Pamje anësore Fiat 500L
Pamja e pasme e Fiat 500L

Shitja e Fiat në qytete të tjera