Njoftimet Premium

Fiat 500 ne shitje në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, tavan panoramik + baxha xhami, sallon lekure, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama + pasqyra eklektrike, abs, esp, d. Tiranë
4 700€
Shitet Fiat 500 fundii vitit 2007 Sport edition 1.4 me benzine 100kuaj fuqi me 120.000km origjinale ne gjendje perfek. Manual 6 + 1, klima, xhama & pasqyra elektrike, ABS S. Dokumentat. Tiranë
4 000€
Fiat 500 viti 2012; 1.2 1250cc; 50.000km; Automat; Disqe alumini; Goma 70%; Tavan xhami; Makina esht bler me 0 ne koncesionar perdorur nga nje perso; Gjendje mekanike xhenerike shum te mir. Durrës
5 600€
FIAT 500 SPORT; VITI 2013; MOTORR 1.3 BENZIN; KM 77.000; CAMBIO AUTOMATIC + /; CMIMI 6.500 I DISKUTUESHEM; E SAPO ARDHUR NGA AMERIKA; PAGUAR DOKUMENTAT TE GJITHA PER 1 VIT Fier
6 500€
Kamjo: manuale; Tapiceri te kuqe me pana gjysme lekure dhe gjysme co. 3Porta, Xhama Elektric, Goma 100%, Disje Alumi. S. A. E. Full Airb. Full Opsio Tiranë
5 100€
Tapiceri te zeze, lekure, 3Porta, Xhama Elektric, Goma 80%, Disje Alumi. S. A. E. Full Airb. Luk inok. Sediljet me ngroh. Tavani panoram. Full Opsio Tiranë
5 700€
Shitet Fiat 500 Benzin 2008 gri113.000km origjina. manual 3porta xhama elektrik srs abs esp full airbag tavan xham panoramik goma 80. ne gjendje shune te mi. me taksa dhe targa shqipta. okazi. Tiranë
E shitur
fiat c500 shum ekonomik ne gjendje perfekte, sherbimet e kryera, gomat e rej; Tigu. lapt. vetu. pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI, CHEVORLET, CITROEN, DACIA, , Fia. Tiranë
E shitur
Shitet fiat 500 1.2 benzin gaz viti 2013; Makina esht ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerik; Sherbime te bera se fundm; Sallon stofe shum e paster, klima automatike dy zona, radio cd, mp3, usb. Durrës
E shitur
Fiat 500 Model Amerikan; Viti 2013; Kambio Automatike; Km: 81.000; Dritat Kseno; Kondisione; Me sistem audio phone Bordi; Buton Sport; Motorr 1.3 benzin; Sallon rrob teper i paster; Makin e p. Fier
E shitur
SHITET FIAT 500 E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGI. MAKINA ESHT SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT MR TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE ITA. KILOMETRA ORIGJINALE TE VERIFIKUESH. Durrës
E shitur
Shes fiat 500c; Viti i 2008 motor 1.4 benzine shume ekonomike me 101155 km orgjinale makina eshte ne gjendje perfekte te kontrollohet ku. Makina disponon me klima dixhitale, tapiceri gjyse. Tiranë
E shitur
Shitet makina ne gjendje shume te mire; Te gjitha sherbimet e sapo bera Vaj, Filtra, Ripe faze dhe kiki Bateri dhe Kandele te re. Makina eshte paronamike super e mire dhe cmimi i konsideruesh. Tiranë
E shitur
FIAT 500 Lounge T dhnat: Viti i Prodhimit: 2015; Motorri: 1.2 Benzine; Kambio: Manuale; Kilometra: < 35.000 km; Fuqia: 69 KF; . Dyerve: 3; . Vendeve: 5; Ngjyra: E Kuqe; Pronar t mparshm. Tiranë
E shitur
SHITET FIAT 500 E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGI. MAKINA ESHT SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT MR TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE ITA. KILOMETRA ORIGJINALE TE VERIFIKUESH. Durrës
E shitur

Fiat 500

Kjo makinë ka një histori të gjatë dhe interesante. E prezantuar për publikun e gjerë si Nuova 500 (500 i Ri) në korrik të vitit 1957, kjo makinë e merr emrin nga i famshmi Fiat 500 Topolino antiluftë dhe u tregtua si një makinë ekonomike dhe praktike për qytetin. Nuova 500 ishte vetëm 3 metra e gjatë dhe ishte e pajisur me një motor të vogël me dy cilindra me një vëllim prej 0.48 litrash. Prodhimi i kësaj makine përfundoi në vitin 1975. Megjithatë, 32 vjet më vonë, në vitin 2007, kompania italiane i rikthehet prodhimit të kësaj makine kompakte. Versioni modern i Fiat 500 është një hatchback me tre dyer, por ka edhe një kabriolet (Fiat 500C). Këto automjete aktualisht prodhohen nga filiali polak i Fiat-it, së bashku me Fiat Panda dhe gjeneratën e dytë të Ford Ka, pasi të gjitha janë ndërtuar në të njëjtën platformë.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat 500
Pamje anësore Fiat 500
Pamja e pasme e Fiat 500

Shitja e Fiat në qytete të tjera