Njoftimet Premium

Fiat 124 ne shitje në Shqipëri

Kamioncine me vinc Iveco Daily, viti 2000, motorri diesel 2.8, kapaciteti i vincit 1.3 t. Letrat e paguara deri ne dhjetor 2018.Ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Shes urgjent Fiat me portibagazh ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove me kondicioner dhe me letra te regullta e shes per arsye mosperdorimi cmimi i diskutushe. Pogradec
E shitur
shes iveko daily vitit 2004 nakina esht me dokomenta te paguara me 6 goma te reja sherbimet te sa po bera gjendja e makines eshte shum e mir shitet per mbyllje aktiviteti t. 0693925600 Lushnjë
E shitur
Shes punto 1000, Tira. Viti 2000. Benzine 1.2.Letrat te paguara per 1 vi; Cel 0694148166 Tiranë
E shitur
E shitur
Okazionnn !!!! Fiat punto 1.2 benzin 4 dyr kondicioner xhama elektrrik ne gjendje t mir Tiranë
E shitur
Unike me dogan te paguar Durrës
E shitur
E sjellur nga bullgaria me dogan te paguar Durrës
E shitur
Fiat e komunizmit ne gjendje te mir Durrës
E shitur
Per me shum kontakto ne nr tel Fier
E shitur
Makina eshte me letra te perera deri me 26 Gushte 2017; Fiati 6 + 1 dhe me karoceri eshte ne gjendje perfekte Lushnjë
E shitur
Makina eshte me letra te perera deri me date 26 Gushte 2017 eshte me 4 Dyer,; Fiati 6 + 1 dhe me karoceri eshte ne Gjendje te shkelqyer me sherbime te kryera si vaj filtra; Makina ka ardhur ng. Lushnjë
E shitur
Makina eshte me Dokomenta te Regullta Taksa e Siguracion te paguara deri me date 26 Gushte 2017 me sherbime te kryera,; Fiati 6 + 1 dhe me Karaceri eshte ne gjendje Perfekte E Gatshme pr d. Lushnjë
E shitur
Makina eshte me Letra te perera deri me DAT 26 Gushte 2017; Fiati 6 + 1 dhe me karoceri eshte ne gjendje perfekte me sherbime te kryera si vaj filtra,; Fiati ka ardhur nga Gjermania eshte. Lushnjë
E shitur
Fiat punto 1'2 benzin e 2000 me letra 10, 5, 2017 Fier
E shitur

Fiat 124

Në vitin 1966 filloi prodhimi i makinës Fiat 124 në Itali. Kjo makinë iu ofrua blerësve në variantet e mëposhtme të karrocerisë: sedan, universal, coupe dhe kabriolet. Në total, deri në vitin 1974, u prodhuan 1 500 000 kopje të Fiat 124. Duhet theksuar se prodhimi i këtyre makinave bëhej jo vetëm në Itali, por edhe në Bullgari dhe Marok. Versionet bazë të 124 ishin të pajisur me motorë 1.2 ose 1.4 litra me kapacitet prej 60 deri në 80 kuaj fuqi dhe në modifikimet më të shtrenjta dhe sportive instaluan motorë 1.6 litra (95 kuaj fuqi), 1.8 litra (128 kuaj fuqi) dhe 2.0 litra. (115 kuaj fuqi). Ishte Fiat 124 që u bë modeli i parë i Uzinës së re të Automobilave Volga (BRSS), prodhimi në seri i VAZ-2101 filloi në vitin 1970. Makina italiane shërbeu si bazë jo vetëm për makinat sovjetike, por edhe për disa makina të tjera nga vende të ndryshme. Në vitin 2016, prodhimi i Fiat 124 Spider filloi në uzinën e Mazda-s në Japoni. Ky roadster kompakt është një kopje e Mazda MX-5 dhe ndryshon vetëm në dizajnin e pjesës së përparme dhe të pasmë të karrocerisë.

Formulari i Përgjithshëm i Fiat 124
Pamje anësore Fiat 124
Pamja e pasme e Fiat 124

Shitja e Fiat në qytete të tjera