Премиум объявления

Zastava for sale in Albania

Njoftim ! Shes-Auto-Sonde Qpimi, eshte ne gjendje perfek. Aftesine "Qpuse" eshte deri ne 300. l linear, - Per uje, dhe per kerkime Minerale me kend 90. Ka 110. l instrument qpimi (Shtanga. Shkodër
Sold
shitet Hover Greatwall viti 2008 2.4 benzin/gaz nga fabrika makina full extra ne gjendje shum te mi. vetem telefonata serio. flm Gjirokastër
Sold
Shes bicikleten ne gjendje shum te mire full karb. telefonata serjoze Elbasan
Sold
BILARDO ITALIANE ME XHETONA NE GJENDJE TE SHKELQYER 2 BILARDO 1600MILEK Elbasan
Sold
Furgon Iveco; Viti-2003; Motorri-2.8 nafte; Dopjo gome, pedane per ulje ngritje, dere ana. Makina eshte shume e mbajtur dhe ne gjendje shume te mire, e gatshme per cdo pro. Cmimi i diskutueshem Elbasan
Sold

Zastava for sale in other cities