Премиум объявления

Jaguar for sale in Vlorë

jaguar x type 2000 nafte viti 2004 i sapo ardhur me dokumenta italina Vlorë
Sold
jaguar x type 2000 nafte viti 2004 i sapo ardhur me dokumenta italina Vlorë
Sold
Shitet ose nderohet Vlorë
Sold
Shitet ose nderohet Vlorë
Sold
shes jaguar 2008, model s-type makina ne gjendje shum t mir, sherbime te gjitha te be. Makina sapo ka ardh nga Ital. Full nga brenda, kompjuter bordi, ekran me tuch-screen, sensor par. Vlorë
Sold
Shitet ose nderohet Vlorë
Sold
Shitet ose nderohet Vlorë
Sold
Shitet ose nderohet Vlorë
Sold
Makina eshte me letra te paguara deri ne qershor 2018, pasqyra hapje mbyllje elektrike, me kondicioner funcional, makina i ka sherbimet ne kohen e duhur, e gatshme per cdo lloje prove Vlorë
Sold
makina ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga jasht; 2.7 diesel me baxho xhami e. per me shum kontakton. cmimi i diskutueshem Vlorë
Sold
Jaguar S type 4200 benzin ne gjendje perfekte me sherbime te sapo kryera, full full sedilje lekur klima abs srs mbyllje qendrore sensor parkimi baxho xhami mbyllje qendrore navigator etj Vlorë
Sold
Shes jaguar 2.0naft ne super gjendje nga ana motorike dhe xheneri. makina nuk ka nevoj per as nje gje goma te reja dhe cdo pjes perfekte, unico propietario Vlorë
Sold
makina shitet-ndrohet eshte ne gjendje shum te mire Vlorë
Sold
shitet 2000 eu. makina ka difekt ne motor pjes et e tjera I ka perfek. shitet ose nderroet Vlorë
Sold
Ne gjendje shume te mire Pu. Me dogane te pagu. te interesuarit te kontaktojn ne ne 00355693884761 Vlorë
Sold
Jaguar s-type; Viti prodhimit 2001; Gaz-benzin; Kilometrat 145.000km; Harxhimi 500km=10 super kursim Vlorë
Sold

Jaguar for sale in other cities