Toyota Yaris, 1.0L, 173000km

Other similar ads

SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
Toyota yaris 2010 1.4d-sol me 4 porta e sapo ardhur, marsha 6 + 1r, 167140km origjinale me liber sherbimesh dhe fatura nga koncesionari, komanda ne timon, radio-mp3-cd-aux, 4 goma te reja, 2 xhama. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfek. Ka 58000 km origjina. Me liber sherbime. Goma te re. Bateri e. Sherbime te be. E gatshme per cdo lloj prove Tiranë
Shes makinen Toyota Yaris ne gjendje perfekte, jo makine tregtari makina ka 160.000 km origjinale, ska asnje lloj defekti dhe cdo sherbim e ka te bere ska nevoj as per goma as asg. E pa vrar s. Tiranë
Toyota aygo 1.0 benzine kambjo automatike; 3 pistona motorri me zinxhir 163000 km viti 2008 i dale ne qarkullim ne 2011 e ardhur nga zvicra me liber sherbimesh me letra dhe siguracion per 1 vit Tiranë
4 500€
Created: 2 July 2019, number: 1258
Address: Tiranë, Tiranë, view on map
Model: Yaris 
Age: 2010 year
Mileage: 173000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Body type: Compact 
Transmission: Manual 
Engine type: Petrol + Gas 
Engine size: 1.0 L
Toyota yaris viti 2010
Motorr 1 mish benzin me impiant gazi super ekonomike tirane - durres 2 mij lek gaz
Ne super gjendje me 173 mij km orgjinale sapo ardhur me dogan te paguar
Kamio manual
Cmimi:4500 euro
Cel:0686776861

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment