Other similar ads

Shitet Smart Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!! Cmimi 2400€, i... Tiranë
2 400€
Price negotiable
Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicioner airbeg ne gjendje shume te mire.kasetofon me aux,usb makina eshte me dy pal goma cmimi 1950 euro... Tiranë
1 950€
Price negotiable
Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 goma me Disqe Alumin Verore,Dogane e paguar makina ka ardhur nga zvicra, Cmimi 1700 euro.... Tiranë
1 700€
Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh. E sapo targuar me letrat e paguara per 1 vit. Motor 999ccm (71Hp) Benzine Konsum minimal... Tiranë
9 200€
Age: 2010 year
Mileage: 140000 km
Transmission: Automatic Tiranë
4 300€
Price negotiable
2 500€

Smart ForTwo, 0.8L, 110000km

Created: 13 May 2019, number: 1151
Address: Tiranë, Autostrada Durres-Tirana, view on map
Ph.:
0683022666
Model: ForTwo 
Age: 2005 year
Mileage: 110000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Body type: Compact 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 0.8 
Smart ForTwo 2005, 110.000, 2500 euro

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment