Other similar ads

Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicioner airbeg ne gjendje shume te mire.kasetofon me aux,usb makina eshte me dy pal goma cmimi 1950 euro... Tiranë
1 950€
Price negotiable
Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 goma me Disqe Alumin Verore,Dogane e paguar makina ka ardhur nga zvicra, Cmimi 1700 euro.... Tiranë
1 700€
Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh. E sapo targuar me letrat e paguara per 1 vit. Motor 999ccm (71Hp) Benzine Konsum minimal... Tiranë
9 200€
Smart ForTwo 2005, 110.000, 2500 euro Tiranë
2 500€
Age: 2010 year
Mileage: 140000 km
Transmission: Automatic Tiranë
4 300€
Price negotiable
2 400€ Price negotiable

Smart ForTwo, 0.7L, 110000km

Created: 4 July 2019, number: 1260
Address: Tiranë, Tiranë, view on map
Ph.:
0683324242
Model: ForTwo 
Age: 2005 year
Mileage: 110000 km
Colour: Red 
Car condition: Used 
Body type: Compact 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Engine size (L): 0.7 
Shitet Smart
Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!!
Cmimi 2400€, i diskutueshem

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment