Other similar ads

Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.; ; Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si... Tiranë
16 900€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal... Tiranë
10 000€
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja... Tiranë
1€
shitet Ml w164 (pa taks luksi) ne gjendje shum te mir xhama te zinj original, me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drita xeno... Tiranë
14 600€
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i... Tiranë
10 800€
20 000€ Price negotiable

Mercedes-Benz R-class, 3.0L, 89000km

Created: 30 May 2019, number: 1189
Ph.:
0694080565
0694080568
WhatsApp:
0694080565
Model: R-class 
Age: 2009 year
Mileage: 89000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 3.0 
Environmental class: Euro 5 
Steering wheel: Left 
Additional features: ABS
ESP
Air conditioning
Climate control
Security system
Parktronic
On-board computer
Navigation system
Xenon headlights
Cruise control
Sunroof
Alloy wheels
Heated mirrors
Seat heating
Tinted windows
Airbags
Central locking
Power mirrors
Power windows
On guarantee
Leather 
Shitet ose nderrohet Mercedes Benz R-Class 320 Viti 2008 KM 80'000. Pse me kete cmim??? Sepse eshte blere ne zero KM, prej meje ne Itali ne vitin 2009 ne koncesionar Mercedes Benz dhe e perdorur vetem nga une. Ne disa pjese te makines nuk eshte hequr akoma plasmasi. Makine garazhi; perdoret shume rralle ne Shqiperi dhe vetem per rruge ne Europe. Makine per person merakli dhe qe kerkon nje automjet familjar. Cmimi i shitjes nuk eshte i diskutueshem. Nderrimi mund te negociohet vetem me makina benzine. Ju lutem vetem telefonata serioze.

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment