Mercedes-Benz E-class viti 2015, Black, 2.0L, 84000km

Other similar ads

Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
31 600€
Created: 26 December 2019, number: 113275
Model: E-class 
Age: 2015 year
Mileage: 84000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 2.0 L
Shitet. B 250 Blueficensy. Makina eshte si e r. Km origjinale te deklaruara te Mercedez. Fulll Opsion. Tavan Panoramic

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment