Other similar ads

Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
Price negotiable
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Age: 2009 year
Transmission: Automatic Tiranë
12 200€
Price negotiable
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
Price negotiable
3 900€

Mercedes-Benz C-class, 1.8L, 190000km

Created: 9 July 2019, number: 1268
Address: Tiranë, Tiranë, view on map
Ph.:
069 36 92 161
Model: C-class 
Age: 2002 year
Mileage: 190000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Body type: Sedan 
Transmission: Manual 
Engine type: Petrol + Gas 
Engine size (L): 1.8 
SHITET MERCEDES BENZIN+GAZ
-MOTORR 1.8 BENZIN GAS EKONOMIKE
-IMPJANTI I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI
-VITI 2001 - 2002
-KAMBIO MANUALE 6+R
-CLIMA FUNKSIONALE
-KOMPJUTER BORDI
-KOMANDA NE TIMON
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA AUTOMATIKE
-FENER ANTIMJEGULL
-FENER KSENON
-TIMON HIDRAULIK
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-TIMON I RREGULLUESHEM
-MBYLLJE QENDORE ME PULT
-DISQE ALUMINI R16 SPORT
-DOKUMENTA TE PAGUARA
SAPO NDERRUAR
1-TAMBURO FERROTA
2-KRAHET ALUMINIT
3-AMORTIZATIRET
4-FILTRI I GAZIT
MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA NUK KA NEVOJ PER SHERBIME TE TJERA

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment