Mazda CX-3 viti 2017, Red, 2.0L, 7000km

Other similar ads

Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
MAZDA CX-5; VITI 2014; KM 39.000; MANUAL; 2.0 BENZIN Tiranë
Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort; ; Cmimi: ishte 4200 Euro; Cmimi: tani behet 3795; Me dogane te paguar; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 19/02/2007. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, komanda ne timon, gom. Tiranë
20 000€
Created: 19 November 2019, number: 99314
Model: CX-3 
Age: 2017 year
Mileage: 7000 km
Colour: Red 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Engine size: 2.0 L
Parktronic 
Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000 k. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi et. Per me shume detaje na kontakton.; Makina eshte me leasing dhe mund te transferohet shuma e mbetur tek bleresi dhe te paguhet cash vetem diferenca nga mim

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment