Hyundai Santa Fe viti 2016, White, 56000km

Other similar ads

Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
Kamera parkimi sensor parkimi dvd usb aux gjendje super Tiranë
Makina eshte ne gjendje sup. Full lekure bezhe, xhama pasqyra elektri. Fshirese au. Pilor automat. Klima bizo. 7 vendshe opsiona. Drita l. 175000 km me liber dhe fatura sherbime. Tiranë
Shitet Huyndai Tucson 2018 4x4 me 15 mij. Full Option dhe shume e vecan. Makina ka motor 1.6 benzine + g. 450 leke gas per 100 km ne lin. Sedilje me ftohje + ngrohje para dhe mbra. Tiranë
17 000€
Created: 20 October 2019, number: 1684
Model: Santa Fe 
Age: 2016 year
Mileage: 56000 km
Colour: White 
Car condition: Used 
Car plate: Other country’s 
Body type: SUV 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Hyundai santa fe ; Viti 2016; Automat ; 56.000 km ; E bardhe ; Super full ; Me dogane te paguar ; Shiter ose nderrohet

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment