Other similar ads

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte Viti 2008 , ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe motorrike , Shume i paster nga brenda dhe nga jashte . I sapo ardhur nga Beligjika me dogane te paguar gati per... Tiranë
3 200€
Automjeti ka ardhur nga Gjermania dhe ka kolaudim gjerman deri ne vitin 2020. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera tek oficinat zyrtare te Fordit ne Gjermani dhe te... Tiranë
6 900€
FORD focus 1.8 benzin 2009 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Motor I thjesht me zinxhir pershtatet 100 % ne gaz Me clima bi zona, PILOT Automatic Komanda ne TIMON, kasetofon me... Tiranë
3 600€
Shes Ford Mondeo Tournier Titanium 2.2 TDCI (Motorri 2.2 njihet si motorri me i mire i prodhuar nga Ford me 175 kuaj fuqi), ngjyre gri e erret perlato me reflekse me tapiceri te zeze lekure +... Tiranë
6 400€
Shes makine tip Ford Fusion 1.4 TDCI , viti i prodhimit 2003, me nafte , automat/tip tronic ,shume ekonomike ,ne gjendje shume te mire teknike, me dokumenta te paguara. Tiranë
3 500€
Price negotiable
2 600€

Ford Fiesta, 1.4L, 150000km

Created: 5 July 2019, number: 1262
Address: Tiranë, Tiranë, view on map
Ph.:
0686776861
Model: Fiesta 
Age: 2007 year
Mileage: 150000 km
Colour: Blue 
Car condition: Used 
Body type: Compact 
Transmission: Manual 
Engine type: Diesel 
Engine size (L): 1.4 
Me dogane te paguar viti 2007
Motorr 1.4 naft kamio manuale
Makina eshte akull ska asnji gervishtje
Cel:0686776861

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment