BMW 5 series viti 2011, Grey, 3.0L, 200000km

Other similar ads

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
16 500€
Created: 26 December 2019, number: 113245
Model: 5 series 
Age: 2011 year
Mileage: 200000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Car plate: Other country’s 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 3.0 L
ESP Climate control Parktronic Xenon headlights Seat heating Leather 
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Fari Kseno Bikseno; Gjendja Perfekte; Makina e Ardhur nga Belgjika; Km 200.000

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment