BMW 3 series viti 1986, Brown, 1.6L, 200000km

Other similar ads

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
35 000€
Created: 7 December 2019, number: 111039
Model: 3 series 
Age: 1986 year
Mileage: 200000 km
Colour: Brown 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Sedan 
Transmission: Manual 
Engine type: Petrol 
Engine size: 1.6 L
Shitet bmw 316 benzine ne super gjendj. Letrat e paguara per nje vi.

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment