Bentley Continental viti 2010, Blue, 95000km

Other similar ads

Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
1€
Created: 24 October 2019, number: 1838
Model: Continental 
Age: 2010 year
Mileage: 95000 km
Colour: Blue 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Coupe 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Full opsion; Makina esht shum e paster ; Edhe ne gjendje; Shitet ose ndrrohe me makin te vogel + lek; ; Autoselvia

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment