Audi A6 viti 2015, Grey, 3.0L, 140000km

Other similar ads

VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE, FENER BI XENON + LED PARA DHE MBRAPA, PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ET. NE GJENDJE SHUM TE MIRE FREKSION + VOLANT LUK TE SA PO MONTUAR ME DOGANE TE PAGUA. Tiranë
MAKINA NDODHET NE VLOR; ; ; ; MAKINA DISPONON KONDICIONER, SENSOR PARKIMI PAS, SENSOR SHIU, DRITA ANTI MJEGULL, 5 AIRBAG, KOMPJUTER BORDI ME USB + BLUETOOTH + AUX, HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT,... Tiranë
Butona ne timon F1 + /; ; Navigacion Model i ri; ; Sesnor Parkimi; ; Xhama te zinj, Tavani i zi Origjinal; ; S-LINE Fabrike; ; 18-Zoll goma te reja; ; Sherbime te kryera rregullisht; ; Gjendje... Tiranë
Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
22 500€
Created: 25 December 2019, number: 113183
Model: A6 
Age: 2015 year
Mileage: 140000 km
Colour: Grey 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Body type: Sedan 
Transmission: Automatic 
Engine type: Diesel 
Engine size: 3.0 L
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vit. Cmimi 22500 euro nr cel

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment