Audi A6 viti 2012, Black, 3.0L, 164000km

Other similar ads

VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE, FENER BI XENON + LED PARA DHE MBRAPA, PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ET. NE GJENDJE SHUM TE MIRE FREKSION + VOLANT LUK TE SA PO MONTUAR ME DOGANE TE PAGUA. Tiranë
MAKINA NDODHET NE VLOR; ; ; ; MAKINA DISPONON KONDICIONER, SENSOR PARKIMI PAS, SENSOR SHIU, DRITA ANTI MJEGULL, 5 AIRBAG, KOMPJUTER BORDI ME USB + BLUETOOTH + AUX, HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT,... Tiranë
Butona ne timon F1 + /; ; Navigacion Model i ri; ; Sesnor Parkimi; ; Xhama te zinj, Tavani i zi Origjinal; ; S-LINE Fabrike; ; 18-Zoll goma te reja; ; Sherbime te kryera rregullisht; ; Gjendje... Tiranë
Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
16 400€
Created: 26 December 2019, number: 113210
Model: A6 
Age: 2012 year
Mileage: 164000 km
Colour: Black 
Car condition: Used 
Car plate: Albania 
Transmission: Automatic 
Engine type: Petrol 
Engine size: 3.0 L
Power (hp): 345 
SAPO ERDHI NGA FLORIDA Audi A6 SUPERCHARGED QUATTRO - Premium e vit prodhimit fundi 2012, ngjyra e zeze perlato, motorr 3.0 Supercharged benzin TFSI Quattro 4x4 nuk leviz ne kthesa, i pershtatshem per impjant Gazi ku i shkon 100% Gaz, mjeti ka 164.000 Milje origjinale; Mjeti esht super full per modelin e vet esht per te gjitha terrenet dhe shum e rehatshme ne ecje, ka dy celsa, ndizet pa celes por me Start$Stop, me hapje me shenje te gishtit pa celes, full led brenda te dyret dhe jasht te dorezat e dyerve, Timon me memorje sipas pozicionit qe deshironi, esht shum e shpejt ku ka 345 kuaj fuqi, konsum mesatar 7 deri 10 litra benzin mund ta provoni vet ne varsi te gazit qe i jepet, tavani panaromic me baxho, sediljet lekure ngjyra e zeze + elektrike me memorje levizin sipas pozicionit qe deshironi,; KAMER PARKIMI; SENSOR PARA MBRAPA; CMIMI 16.400; BEHET ME GAZ 100% TE ELTONI AUTOGAS ME INPIANTIN; ICOM 1300; M. DOGANE TE PAGUAR; (OSE NDROHET ME A8 OSE X6 2010 E LAR) Tel/ + 17276574501 (WHATSAP) Cel: 0695234475

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment