Audi A6 viti 2005, Black, 2.0L, 15000km

Other similar ads

AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40P) Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1. Tiranë
AUDI A6; 2.8 benzine ( ideale per impiant gazi ) QUATTRO VITI 2014 kambio AUTOMATIKE F1 107447 KM me garanci mund te kontrrollohet te AUDI NAVI BAXHA SENSOR PARKIMI, SHIU, DRITASH KAMER. Tiranë
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehati. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete Tiranë
4 500€
Ph.:
0695518600
Created: 9 October 2019, number: 1339
Model: A6 
Age: 2005 year
Mileage: 15000 km
Colour: Black 
Car plate: Albania 
Body type: Sedan 
Transmission: Manual 
Engine type: Diesel 
Engine size: 2.0 L
Steering wheel: Right 
ABS Air conditioning Airbags Central locking Power windows 
Shitet Audi A6 2.0 tdi i vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer 6+r marsha makina esht shum e mbajtur me disqe te 2012 me dokomenta deri ne fund te shtatorit 2019

Contact ad author

Comments

0
You must Sign Up or Sign In to post your comment