Премиум объявления

Mazda for sale in Shkodër

Cmimi i diskutueshem; Letrat deri ne dhjetor Shkodër
Sold
Shitet ose Nderrohet Mazda RX8 ne gjendje shum te mir pune, , , , Forca Matorrike 1.3 Benzine; Per me shume Kontaktoni ne Nr e T. Ju Faleminder Shkodër
Sold
Mazda e 2008-es e ardhur nga Greq Shkodër
Sold
1.6 nafte shum ekonom. dogane e paguar Shkodër
Sold
Shit nje makin mazda ekuqe ne gjendje supe. Shitet per arsyje mos pordorimi Shkodër
Sold
Shitet mazda rx8 ne qendje shum te mir; Shitet gjithashtu mund te kembehet e preferuar me nje x5 faliminderit Shkodër
Sold
Sports Car / Coupe; Mileage 70, 000 km; Cubic Capacity 1, 308 ccm; Fuel Petrol (naft) Number of Seats 4; Door Count 4/5; Gearbox Manual gearbox Shkodër
Sold
Mazda 1.4 benzine me injeksjon 4.5 liter ne 100 k. Letrat te paguara per nje vi. Makina eshte ne gjendje shum te mir si pjes xhenerike dhe motorrik. Shitet dhe me pjes rrezerv sepse i ka. Shkodër
Sold

Mazda for sale in other cities