Премиум объявления

Tata for sale in Albania

shitet tata telcoline ne gjentje perfekte Tiranë
3 500€
Tata 4x4 2.0 nafte me karroceri viti 2008 me kondicioner ngjyr e zez mat letrat deri ne qershor 2020 me gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 2750 euro FOLLOW AUTO_GESS MUNDESI NDERRIM. Tiranë
2 750€
Ne gjendje te shkelqyer serviset e bera gomat e reja dhe kualidimi + taksat + siguracioni te paguar Tiranë
Sold
Shitet tata telcoline tdi 2.0 nafte me letra per 1 vit gomat sapo i jane nderruar viti i prodhimit 2017. Makines i jane bere serviset ne kohe nuk i mungon asgje Berat
Sold
Shitet per arsye emigrimi Lushnjë
Sold
Makina ne gjendje te mire me kondicioner, abs, airbag Tiranë
Sold
Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me sherbimet e bera jash shtetit te dokumentuara per cdo lloj info tel ne nr e mesiperm Vlorë
Sold
shes tata xenon me dogane te paguar e sapo ardhur nuk ka asnje gervishtje goma te reja ne gjendje shum shum te mi Pogradec
Sold
makina eshte ne gjendje te mire 4x4 me kondicioner e gatshme per cdo lloj prove cmimi pak i dikutueshem Tiranë
Sold
Shitet TATA 4x4; Motorr Nafte TDI, viti 1998; Targa shqipetare, TAXA 1 vit pa paguar,; ne gjendje pune; Cmimi i arsyeshem Tiranë
Sold
Makina ka 5 gomat e reja shum pak ka punuar ne shqiper. letrat i ka te paguara deri ne fund te nentorit 2017. per cdo prov eshte e gatshm. i jan nderruar filtra e vaj dhe rryp motor. eshte 4x4. Lezhë
Sold
Targa te prera taksa per nje vit + siguracion ne gjendje perfekte 4x4 Tiranë
Sold
Age: 2014 year; ; Mileage: 68000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
Sold

Tata for sale in other cities