Премиум объявления

Saab for sale in Albania

Saab 93 vector automat viti 09 2007 motorr 1.9 TiD 150cv, 239247km, 3 celesa, euro 4, navigator i madh, tapiceria gjysem lekure, klima digjitale, etj Shkodër
3 950€
benzin gaz automatik nuk ka taksa ka vetem siguracion, shitet Pogradec
900€
Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar Tiranë
1 500€
Saab 9-3 aero me targa dhe taksa sapo te paguara; 1.9 nafte shume ekonomike; 190 mije km origjinale; E pa perdorur ne shqiperi; Kambio automatike edhe ne Timon F1; Imatrikoluar ne 2007; Serdil. Fier
1€
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17 Tiranë
2 899€
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
Price negotiable
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
Age: 2002 year; ; Mileage: 200000 km; ; Transmission: Manual Krujë
3 200€
Age: 2001 year; ; Mileage: 300000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
1 300€
Makina esht ne gjendje shum t mir edhe ka nje cmim shum okazion, fotot flasin vet, 2.2 nafte, navi etj Elbasan
Sold
Makina esht ne gjendije te mir me sherbime te bera ne itali me dogan te prer Durrës
Sold
Shitet saab 95 2.0 turbo benzin, i sapo ardhur me dogan te pagu. Makina eshte ne gjendje super perfekte, nuk ka nevoje per asnje lloj nderhyrje mekanike dhe xheneri. Salon lekure ne gjendj. Tiranë
Sold
Ne gjendje te shkelqyer makina ndodhet ne lac dhe kush eshte i interesuar mund ta sjell deri ne fushkruje mund ta kontrolloni ku te doni Tiranë
Sold
makina eshte ne gjendje shume te mir Fier
Sold
Makina ne gjendje shum te mir Fier
Sold
Shes makine te sapo ardhur nga Belgji. Makina disponon kamio automat, drita kseno, sedilje lekure dhe elektri. Navigator, goma dimri 90% pirel. Sedilje me ngroh. Makina disponon 170 mij. Tiranë
Sold
Shitet makina sab 900 motorr 2.0 benzin 1600 makina eshte kabriolet ne gjendje te mir letrat deri ne 2019 shitet per arsye mos perdorimi per me shum info Fier
Sold
Shitet ose nderrohet SAAB 9-3 i vitit 2000; ; Abs srs abg clima; mbyllje qendrore disqe alumini pasqyra xhama elektrik; Motorr me zinxhir 2.2 Tid ecotech ekonomike; me letra te rregullta deri n. Tiranë
Sold
Shiten pjes kembimi per SAAB 93 vit prodhimi i 2004 disponojm te gjitha pjeset Berat
Sold
; SHITET OSE NDERROHET ( Ka ca gjera te vogla estetike Parakolp mrapakolp per lyerje jo sh) Saab 9.3. Viti i prodhimit 2000; Abs, Srs, Abg, Clima; Mbyllje qendrore, komanda radio ne timon. Tiranë
Sold

Saab for sale in other cities