Премиум объявления

Porsche for sale in Albania

Shitet Porsche Cayenne me motorr 4.5 benzine spor. Kambio automatik. Makina eshte full opsion, Swis edicio. Navigator, sedilje lekure me ngrohje, tempomat, timon me komanda dhe me ngroh. Fener. Elbasan
7 500€
Porsche Cayenne 2013 naft 170 mije km te kaluar goma te reja i servisuar Kukës
24 000€
Porsche cayenne 4.5 benzin gaz turbo; Makina esht ne gjendje perfek. full options; Sherbime te sapo bera vaj filtra t ndruara goma te re. Kilometrazhi 300 i kap t gjitha madje me prove; Kontak. Fier
11 500€
Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
1€
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
12 900€
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
68 000€
Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama, kamer parkimi, sensor parkimi, sendilje me ngrohje para edhe mbrapa pres vec telefonata serioz; 0697463666 edhe nderrohe. Tiranë
18 000€
Shitet Porsche Panamera 4S motorr 4.8 Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo kryera vaj e filtra sapo bera goma 95% te reja cmimi pak i diskutueshem Tiranë
25 900€
Price negotiable
SHITET PORSCHE CAYENNE S Viti 2009. MOTORR 4.8 BENZIN. NGJYRE BEZHE PER. TAPICERI LEKURE BEZHE SHUM E PASTE. MAKINA KA RRETH 230 MIJ KM ORIGJINALE ME GARANC. BAXHA XHAM. SENDILJE ME NGROHJ. Tiranë
10 900€
Porsche Cayenne Turbo e ardhur nga Zvicra, me imjant gazi- Motor 4.5 benzine Bi-Turbo - 331 kw - 450 p (uaj fuqi) - Timon F 1-multifunksional-buton SPORT-Sistem ulje-ngritje ne 4 pozicjone-Siste. Tiranë
9 000€
Porsche Cayene motorr 4.5 Benzin gaz Turbooo; Kamio automat, baxha xhami, sedilje elektrike + ngrohje, Xhama te zinj orgjinal Kamer parkimi; Navi, klima, Letra te paguara deri ne 19 11 2020; N. Fier
7 500€
Price negotiable
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
12 900€
Porsche Cayenne 3.2 benzin gaz 2005 gjendje super full bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja timon angles dhe ndrrohet flm ki nr asht i disponushem flm Tiranë
6 800€
Shitet porsche cayenne S viti 2013 4.2 v8 diesel automat full full shum shum e paster gjendje perfekt ska nevoj per as gje te gjitha sherbimet e kryera tek porshi ne it makina esht shum e vecan. Kavajë
35 000€
PORSCHE CAYENNE TURBO - MOTORR4.5 BENZIN GAZ SHUM EKONOMIKE - 450 HP- 186500 KM ORIGJINALE TE VETAT, TIMON MULTIFUNKSIONAL ME MARSHA NE TIMON -FENER BI XENON -TAPICERI LEKURE DHE TAVAN KAMOS. Tiranë
7 800€
Shitet Porsche Boxster. Gjndja perfekte. viti 2007, benzin. mimi 13000 euro, nuk bjm ndrim. 0696950040 Durrës
13 000€
Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale me letra te paguajtura per 1 vi. Krah Anglez, Ne gjendje supe. Gjama te zij oregjinale full Tiranë
6 800€
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
35 000€
Price negotiable
Age: 2005 year; ; Mileage: 200000 km; ; Transmission: Automatic Berat
8 000€
Price negotiable
Porsche Cayenne S 2008. 4.8 / V 8. Ndr motort m t mir m t fort t Porsch; ; 120.000 km te gjitha shrbimet t bra tek Porsche dhe libr shrbimes. I montohet impiant gazi 100% ga. Timo. Gjirokastër
13 800€
Price negotiable

Porsche for sale in other cities