Премиум объявления

Pontiac for sale in Albania

PONTIAC VIBE 200 (utomatik) ne gjendje shume te mire xheneri. Sherbimi vaj filtra i sapo bere ne Ita. Dogana dhe letrat e paguara per 1 v. Kli. Makine e vecante ndryshe nga te tjer. Tiranë
Sold
Makina eshte ne gjende shum te mir shitet per arsyje emigrimi makina ika te gjitha shperbimet e bera ne kohe me pak fjal nuk ka nevoje per asgje mund 5a konterolloni ku te doni i disutuheshemm Korçë
Sold
Makina nuk ka asnje lloj letre ka nevoj per restaurim punon vetem ne gaz ne benzin nuk punon ka impiant gazi te sapoven te ri me garanci shitet ose nderrohet dergoni wts ne kte nr 0682589575 Tiranë
Sold
Shitet pontiac American benzinc 3.8 v6 pontiac u ardh nga Austria esht ne gjendje shum te mir posedon goma te dimrit te reja gjama electronic korrika elektronike abs transporter posedon 6 ules. Durrës
Sold
Pontiac vibe 2005 me 63 mi kilometra makina vijen pre kanadaja eshte ne comdision shum t mire me kondisione. cimi 0695684667 Tiranë
Sold
Makina per kanada me dogan t pagua. me kondisionair kamijo automatik mer ne telephone 0694586657 Tiranë
Sold
hapet me rr. marrshi automat. disqe origjinal ponti. 3.1.benzine c Durrës
Sold

Pontiac for sale in other cities