Премиум объявления

Opel for sale in Albania

Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
5 350€
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
2 200€
Opel zafira 1.9 nafte viti i 2006 makina ka ardhur nga gjermania, e perdorur vetem nga un ne shqiperi, gjendja perfekte, mund ta provoni shikoni, gomat e reja, vajin filtrat te sapo ndrruar makin. Tiranë
4 500€
Price negotiable
Opel Corsa 1.3 Diezel viti 2005; Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika; Cmimi 2800; Kondicioner CD ESP; Km 220.000; Nr kontakti 067 6000 107 Tiranë
2 800€
Opel vectra 2.2DTI. makina ne gjendje pune perfekte dhe shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerik. Dokumentat te paguara deri ne Prill 2020. shitet per arsye perdorimi te limituar ne qyte. Tiranë
1 550€
1.3 nafte ne gjendje te mire pune; Letra per nje vite te paguara; 3 muaj e perdorur ne shqiperi; Gati per cdo prove nga ana juaj; Per me shum info tel; Cmimi i fundit 2300 Vlorë
2 300€
Opel Corsa 1.3d 5 Por; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Motor 1.3 Naf; 160 mij; Viti 2006; Kambjo manua; Xhama elektr; Klima/Abs/Airb; Radio; Mbyllj. Fier
3 300€
Opel Antara e sapoardhur nga Zvicra, ne gjendje perfek. Sherbimet: tambura, ferrota, vaj filtra, bateri e re, sherbime xhenerike, te gjitha te kryera ne koncesionar me liber sherbimes; ; Makin. Tiranë
6 700€
Shitet; Viti 2008; 1.4 16V gas benxin; 202 000 km (origjinale te verifikueshm) 2 Celsa me pult origjinal; Xhama Elektrik; Xhama t errt (origjina) Drita FULL LED; Disqe Alumini 16; Radio mp3 AUX. Vlorë
3 500€
SHES MAK. OPEL -MERI. VITI 2006. ME NA. MOTORR 1.7. ME 5 POR. MANUA. E SAPO ARDHUR NGA ITAL. ME DOGAN T PAGU. Tiranë
1 900€
Makina eshte ne gjendje shum te more motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera, gomat 80. Dokumentat te paguara deri ne fund te tetorit 2020. Makina eshte shume e paster si brenda dh. Vlorë
3 300€
OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE ME DOGAN TE PAGU. MAKINA ESHTE SUPER GJEND. GOMA TE RE. GATI PER CDO LLOJ PRO. Lushnjë
3 300€
Shitet ose nderrohet opel astra 2007 nafte 1.7 ne gjendje shum te mire!!! Lezhë
3 750€
shitet ose ndrrohet opel omega benxin gaz i shenuar ne lej me letra deri ne gusht 2020 motor 2.2 kamio automat serdile me ngrohje sensor parkingu xhama elektrik makina eshte ne gjendje prefekt. Tiranë
2 300€
Opel Zafira CDTI; Motorri-1.9 CDTI; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Kilometra-230000; Viti i Prodhimit-2006; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te Paguar e pajisur me libe. Tiranë
4 300€
Shitet Opel Astra 1.7 cdti Cosmo viti 2011, km 114000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
7 900€
SHES MAK. OPEL -MERI. VITI 2006. MOTORR 1.3. MANUA. ME NA. ME 5 POR. E SAPO ARDHUR NGA ITAL. ME DOGAN T PAGU. Tiranë
1 950€
Shitet Opel Astra 1.7 Nafte, kambio manuale 6 + R marsha, Viti i prodhimit 2006, 220.mij kilometra origjinale; Kondicioner klima ac, kompjuter bordi, navi i vogel, xhama pasqyra elektrike, sendilj. Tiranë
3 300€
OPEL MERIVA; 1.7 NAFT DTI (ME INJEKTOR MEKANIK + POMP MEKANIK) KAMIO MANUAL; VITI 2004; OPSIONET -TAVAN XHAMI ME HAPJE NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE-KOMANDA NE TIMON - DISQE ALUMINI PLUS KATE. Tiranë
2 800€
Price negotiable
Shes opel agila 1.0 shum ekonomike viti 2005 letrat deri ne dhjetor 2020 kilometra 111200 orgjinale asht top fare Tiranë
2 250€

Opel for sale in other cities