Премиум объявления

Mitsubishi minivan for sale in Albania

Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
2 000€
Mitsubishi Grandis 2.0 Diesel, VIti Prodhimit 2008 me 223.000 km, kamio manual, cd player, kondicioner, letra te gjitha te paguara deri ne 08.09.2020, ne gjendje shume te mire motorrike dh. Tiranë
Sold
Shitet micubishi makina ka problem me centralinen e ka prish per me shum info kontakt vajber wacap 0694789779 750 i diskutushem Vlorë
Sold
Mitsubishi 2.4 benzin viti 2002 km 195mij me letra t paguara deri ne korrik ne gjendje shum t mire shitet ose nderrohet me makin me t vogel Vlorë
Sold
Shitet ose nderrohet me makin tjetr t vo. makina sht n gjndje perfekte e gatshme pr do lloj pro. hyr n shqipri korrik 2017 Lushnjë
Sold
Makina eshte me dokumenta te rregullta, dhe gjendje shum te mire pune Te interesuarit te kontaktojne ne nr c. Cmimi me marreveshj Librazhd
Sold
makina eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta te regullta deri ne 2018. sherbime te be. kontaktoni ne nr e telefon. cmimi 2.3 miljon lek i diskutueshem Korçë
Sold
Shitet me letra deri ne fund te vitit 2018 ne gjendje shum te mir pune gati per gjdo lloj prove ka dhe mundesi ndrrimi me makin tjeter me 4 dyer mimi i pa diskutushem Tiranë
Sold
makina eshte ne gjendje shum te mire, impuanti Gazit Lovato i sapovendosur me garanci 2 vj. letrat deri ne korik 2018. cmimi 2200 i negocjush Durrës
Sold
Shitet mitsubishi pajero 3.2 nafte shume i shpejte dhe ne gjendje te mire si per mal por edhe per autostrade makina nuk ka asnje proble Korçë
Sold
Mitsubishi space wagon motorr 2000 diesel vende 7 + 1 e sapo targuar me dokumenta te rregullta; Dokumentat i mbarojme ne fillim te shtatorit 2018; Nga ana mekanike ska anje problem; Cmimi. Vlorë
Sold
Shes mitsubishi L300 ME MOTOR 2.5 NAFTE me dokumenta te paguara deri ne dhjetor te 2017. Ne gjendje te mire pume cmimi 2000000 lek Korçë
Sold
mitsubishi space runner makine ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia, 2, 3benzi. mos u trembni nga cilindrata makina arxhon sa nje 2, 5 naft. ka dhe mundsi nderrim Vlorë
Sold
Mitsubishi L400; Letrat dy vjete pa paguar Tiranë
Sold
Shes makine ne gjendje te mir. Familjar. Motorr 2.0 nafte let rat deri 2018 Tiranë
Sold
shes mintsubishi ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike goma80% benzin + gaz 20 milek gaz ben 460km shum ekonomike kondicjoner arb srs mund ta provoni ku te doni. pak i diskutushem makina k. Durrës
Sold
Shitet nje misubish 1.3 bezin gaz i 2001 ne gjendje shumm temir me servis te ber me letra te page are; Dhe goma 80% te reja Fier
Sold
Shes mitsubish ne gjendje shume te mi. Shitet per arsye mos perdori. Me 5 dyer, dritare dhe pasqyra elektrike, celes sigurie per femijet, nivelues timoni per perdorim nga bashkeshorti os. Tiranë
Sold
She's mitsubish me benzin me letra te paguara ne gjendje shum te Mir motorike xhenerike me kondisjoner gonna te reja dhe mundesi nderrimi Korçë
Sold
Shes kamioneten mitsubishi 2.5 disel me shpenzime shum te vogla regjistrimin e pare ne vitin 2016 ne kosove shitet per arsye te mos perdorimit e ardhur nga zvicrra 3600 gjindemi ne kosove Kukës
Sold

Mitsubishi for sale in other cities