Премиум объявления

MINI for sale in Albania

Mini Countryman; Viti 2014; 2.0 Naft; Kamjo Automat; Dogan e paguar; Radio origjinale me komando ne timon; AUX Mp3 USB Bluetooth; Fener mjegulle; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash Durrës
12 500€
cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
3 500€
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
1€
Price negotiable
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
2 300€
Shitet Mini Coper i vitit 2002 1.6 benzin + gaza; Ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike dhe motorike si dhe nga ana vizuale sic duket dhe ne fo. Vlorë
2 900€
Price negotiable
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
6 700€
Okazion Shes Makinen Mini Cooper 1.6 Benzin Viti Dhjetor 2003 E Sapoardhur Nga Italia Letrat e Sapo Paguara Per 1 Vit Makina Esht ne Gjendje Shume te mire si motorrike xhenerike ashtu dhe estetik. Tiranë
2 600€
Mini Cooper Countryman S; Sport edition; 1.6 benzin ALL (X4) 184ps; Viti 2013 Automatike + F1; Ndezje me buton start/stop; 153mije km origjinale; Tapiceri lekure pa asnj dmtim; Pasqyra anti. Tiranë
12 900€
Mini Cooper S 1.6 turbo me 167.000 km; i ardhur nga zvicra me dogane gati per targa; Bi xenon ngrohje sedilesh tavan xhami etj etj Tiranë
6 500€
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallo. Elbasan
2 800€
Price negotiable
Mini Cooper One ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te paguar. Tiranë
5 000€
Mini benzin gaz, xhama elektrik kompjute bordi, clima bizonale ne gjendje te perkryer e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Letra te gjitha te paguara per 1 vi. Vetem telefonata serioz. Tiranë
4 000€
Age: 2008 year; ; Mileage: 170000 km; ; Transmission: Automatic Kukës
7 400€
Age: 2005 year; ; Mileage: 181000 km; ; Transmission: Manual Berat
4 400€
Age: 2001 year; ; Mileage: 150000 km; ; Transmission: Manual Tiranë
2 800€
Price negotiable
Shitet mini cooper 1.6 benzin/gaz i sapo ardhur nga italia me dogan dhe letra te sapo prera sherbime te sapo kryer. makina ka 160000 km te vetat mund ta kontrolloni ku te doni shum e paster dh. Durrës
Sold
Shitet mini cooper ne gjendje shum te mire e ardhur nga italia me dogan te paguar viti 2005 159000 kilometrra cmimi 3500 euro i diskutushe Durrës
Sold
Shitet mini cooper 1.6 benzin/gaz i sapo ardhur nga italia me dogan dhe letra te sapo prera sherbime te sapo kryer. makina ka 160000 km te vetat mund ta kontrolloni ku te doni shum e paster dh. Durrës
Sold
shes mini sapo vendos impjanti 5 vjet garanci makina me cdo sherbim te ber me garanci gjithashtu impanti i vendosur 600 euro te firmes stag letra cdo gje te paguar per me shum kontaktonj Tiranë
Sold
Makina eshte me ketra deri ne Qershor 1.6 benzin gjendje super perfekt. Mini Cooper Jo. Me 120000km origjinale Tiranë
Sold

MINI for sale in other cities