Премиум объявления

MG for sale in Albania

MG MGF 1.8 benzin ne gjendje PERFEKTE, letra te paguara deri ne 14/04/18; Nderrohet me SMAR Durrës
Sold
Shes mg zt 2.5 v6 viti 2005 ne gjendje shum te mir 120.000 km per me shum info me shkruani Tiranë
Sold
Shitet MG sport, cabriolet, gjendje super letra te paguara,; Mundesi nderrimi; Shkruani vetem ne what's app ose viber Tiranë
Sold
Makina eshte nqe gjendje te mire pu. ruhet n garazhd, i jan ber t gjitha sherbim. marmit sportive filter sportiv, sens. cmim i diskutueshem Fier
Sold
Makina eshte ne gjendje te mir pu. Maikina ka maremite te mire sportive, Filter sportiv, senso; Cmimi 2500 Euro i diskutushem Fier
Sold
Makina eshte ne gjendje te mir pune, ka marmit sportive, filter sportiv, sens. Cmimi i diskutushem Fier
Sold
Shitet makina kabriol. ne gjendje te mi Fier
Sold
Shes kte makin nga qe rri ndaluar kot; Makina esht ne gjendije e mir; Me impiant 1.200 euro muzik; Disje 17 Berat
Sold
Shitet ose ndrrohet; Cmimi i diskutushem Fier
Sold
Shes makin MG motorr roveri viti 1997 motorr 1.6 benzin me dogan te paguar gati per letra 0685505954 Tiranë
Sold
Mg rover zr viti 2005 1.4 benzin + gaz; ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem Tiranë
Sold
Mg makine angleze shum ne gjendje te mir me dekumente shipetare te paguara deri ne fund te vitit me qdo lloj prove shum ekonomike me kondicioner Durrës
Sold
Shitet ose nderrohet MG lloji ZT e 2005. motor 2.0 BMW-je me 118000 mil. E ardhur nga anglia dhe e perdorur vetem ne durres dhe tira. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. cmim. Durrës
Sold
Shes ndroje mg tf me motore mbrapa 1.8 benzin ne gjendje shume te Mir kabrio ac rds dy vendshe kilometrat e veta shum ekinomike Durrës
Sold
Rov. MG 1.8 benzin kabrio me dy vende llamba xeno disje alumini 15/205/50. me antifurd sistem frenimi ab. srs airbag me kopio celsi rezerv me kupol metalike sallon lekur te z. kondicion. Tiranë
Sold

MG for sale in other cities